Різдвяна ялинка з металевих панелей для торговельного центру в Токіо

30.01.2023
Прочитали: 763
Різдвяна ялинка з металевих панелей для торговельного центру в Токіо

Японська дизайнерська студія Nendo створила різдвяну ялинку для торгового центру Tokyo Midtown у Роппонгі (Токіо) з кінетичними вирізами, що нагадують «блискучі вогні».

Дерево висотою 7,5 метра знаходиться в центрі торгового центру і має багатогранну поверхню, виготовлену з плоских металевих панелей, які скріплені болтами та загалом утворюють піраміду. Металізовані панелі включають вирізаний елемент у формі сніжинки, делікатно закріплений з боків. Зі зворотного боку панелей розташовані компактні вентилятори, всього 416 штук.

Переміщення вентиляторів запрограмоване за певною траєкторією. Таким чином, фрагменти в різних частинах конструкції перевертаються і рухаються, коли вентилятор досягає певного рівня. 

У середині ялинки розміщено підсвічування, і коли потоки повітря надають руху рухомим фрагментам панелі, складається враження, що ялинка сяє сотнями вогнів. 

В оригіналі для створення новорічного дерева використовували металеві пластини, але рекомендуємо звернути увагу на композитні панелі з металізованою поверхнею, композит чудово впорається з навантаженням за умови збереження міцності та відносно легкої ваги. 

Фігури сніжинок того ж кольору, що і ялинка, яку творці назвали «матовим золотом кольору шампанського», були підвішені до стелі в інших місцях торгового центру. Але ми б радили для подібних цілей використовувати не метал, а спінений ПВХ

І деталі для ялинки, і сніжинки можна вирізати на одному станку з ЧПК (ЧПУ) одною фрезою

Товари зі статті
Фреза RICH VERTEX однозахідна, 3 мм
шт
-
+
222,15 ₴
Сума: 222,15 ₴
Hit
Білий OCTOPLAN ПВХ спінений, 3 мм
лист
-
+
243,41 ₴/м2
Сума: 1 521,92 ₴