Різнобарвні літери

07.03.2019
Застосування матеріалів Кейси Акрил (оргскло)
Прочитали: 73
Різнобарвні літери

Якісне виготовлення, естетичний зовнішній вигляд, точна обробка, тривала експлуатація — завдяки цим перевагам, алюмінієві композитні панелі Ecobond і акрил Polycryl ідеально підходять для виготовлення яскравих і привабливих вивісок. Чудовий приклад — вивіски для магазинів «Bambini» і «Карандаш», виготовлені харківською компанією «Raider Pro».

Про замовника

«Класс» — один із лідерів ритейлу в Харкові. Тут працюють 13 магазинів, 6 із яких — це великі торгово-розважальні центри. Наприкінці минулого року виникла необхідність ребрендингу бутикової зони. Окрім інших завдань потрібно було створити нові вивіски для магазину канцтоварів «Карандаш» і дитячого бутика «Bambini».

Особливості проекту

Концепція ребрендингу передбачала створення яскравих вивісок, виконаних в єдиному стилі з оформленням інтер'єру, що привертають увагу відвідувачів, зокрема наймолодших. Було розроблено дуже точне технічне завдання, де аж до міліметра були вказані вимоги до оформлення і розташування кожного елемента.

Ідеальним рішенням для проекту стала комбінація алюмінієвого композиту і оргскла, обклеєного кольоровими плівками Oracal (серія 8500).

Алюмінієві композитні панелі Ecobond прекрасно виглядають, добре піддаються обробці, в тому числі фрезеруванню, і можуть експлуатуватися тривалий час. Акрил Polycryl гарантує чудове світлорозсіювання і гарно поєднується з яскравими і привабливими світлорозсіювальними плівками Oracal (серія 8500). В результаті були створені чудові вивіски з різнокольоровими об'ємними літерами і світлодіодним підсвічуванням.

Ефектним доповненням до інтер'єру стала обробка стін ПВХ-панелями, обклеєними плівками Oracal із сольвентним друком. Яскравий дизайн стін добре виглядає і гармонує з вивісками.

АКП ECOBOND

Композитні панелі — унікальний матеріал. Він складається із двох шарів листового алюмінію й полімерного наповнювача між ними, міцно з'єднаних між собою. Завдяки величезному розмаїттю варіантів оформлення (кольорові, фактурні, дзеркальні, глянсові, перламутрові і інші листи), він чудово підходить для виготовлення помітної внутрішньої і зовнішньої реклами. За допомогою грамотного фрезерування з цього матеріалу можна виготовляти складні об'ємні елементи.

Акрил Polycryl

Листи акрилу — оптимальне рішення для світлової реклами, завдяки прекрасному світлорозсіюванню. При цьому світлові елементи реклами можна виготовляти як з молочних листів, так і кольорових. Крім того, це зносостійкий матеріал, який в процесі тривалої експлуатації не втрачає привабливий зовнішній вигляд.

Oracal

Самоклейні плівки Oracal — універсальний вибір для багатьох видів реклами. В асортименті представлена ​​найрізноманітніша продукція для внутрішнього і зовнішнього використання різних кольорів і фактур. Серія 8500 прекрасно підходить для світлорозсіювальних елементів і відрізняється яскравими і привабливими кольорами, а також відмінною зносостійкістю.

Результат

Великий досвід компанії «Raider Pro» в області виготовлення зовнішньої реклами, ретельний підхід і увага до дрібниць дозволили повністю задовольнити вимоги клієнта. Вивіски виглядають дуже привабливо і гармонують з дизайном самих магазинів.

Коментар

Філіп, менеджер «Raider Pro»

«Ми працювали з композитними панелями різних виробників і переконалися в тому, що Ecobond — найкращий матеріал. Листи, розміром 1500х6100, — це дуже зручно. Ми використовуємо їх практично без відходів. Також дуже важлива придатність до УФ-друку без праймерів — ця послуга дуже затребувана. Іншими словами, використовувати Ecobond дуже вигідно і можна з упевненістю гарантувати якісний результат нашим клієнтам. Ті ж слова можна віднести і до решти матеріалів, задіяних у проекті. Всі вони пропонують найкраще поєднання ціни/якості»

Про компанію «Raider Pro»

Компанія була заснована більше 15 років тому. За цей час накопичено значний досвід у виготовленні різноманітних видів рекламної продукції. На підприємстві працює команда професіоналів, яка прагне надавати по-справжньому якісні послуги, пропонувати гнучкі рішення. Послуги «Raider Pro» затребувані не тільки в Україні, але й у країнах ближнього зарубіжжя.

https://www.raiderpro.com/

 

Про компанію АВЕРС

АВЕРС — пропонує українським замовникам величезний вибір композитних алюмінієвих панелей для виготовлення зовнішньої та інтер'єрної реклами, промислового і архітектурного дизайну.

Потрібна консультація, щоб обрати оптимальний для вашого проекту матеріал? Звертайтеся в чат або за телефонами:

Київ                      (044) 500 3025

Дніпро                 (056) 766 0649

Житомир            (041) 244 5033

Запоріжжя          (061) 221 0921

Львів                    (032) 244 4471

Одеса                  (048) 234 2549

Харків                 (057) 784 1754