Штучний мармур HI-MACS і STARON: прекрасний вибір для стільниць

17.01.2020
Корисна інформація Акрил (оргскло)
Прочитали: 2628
Штучний мармур HI-MACS і STARON: прекрасний вибір для стільниць

Вибір матеріалу для виготовлення стільниці — одне із найскладніших питань при оновленні кухонних меблів. Стійкість, довговічність, привабливий зовнішній вигляд — ідеальний варіант повинен задовольняти безліч вимог. Оптимальним рішенням стануть стільниці зі штучного мармуру Hi-MACS (виробник LG) і STARON (виробник SAMSUNG).

Про матеріал        

HI-MACS і STARON — це гомогенний і твердий матеріал, композиція з акрилу, мінералів і природних пігментів, які в сукупності утворюють гладку, безшовну, придатну до термоформування поверхню.

 

Обидва матеріали активно використовуються у внутрішньому і зовнішньому дизайні комерційних проектів, включаючи:

 

  • готелі;
  • бібліотеки;
  • школи;
  • лікарні;
  • державні установи.

 

Також вони знаходять нескінченну кількість варіантів застосування в домашніх умовах в оздобленні кухонь, ванних кімнат і пралень.

 

 

Гнучкий дизайн

 

У лінійках Staron і HI-MACS присутній найширший асортимент твердих поверхонь: величезна кількість відтінків і фактур.

 

Матеріал не тільки естетично виглядає, але і чудово піддається термоформуванню. Йому можна надати плавні вигини і будь-яку іншу тривимірну форму.

 

Відсутність швів дає можливість створювати довгі і широкі безперервні поверхні з вбудованими кухонними раковинами з того ж матеріалу без відкритих або помітних з'єднань. Відсутність щілин також істотно спрощує догляд за стільницею.

 

Ремонтопридатність

 

Натуральний камінь схильний сколів і інших пошкоджень, а також зносу. Відновити навіть крихітну тріщину або відкол не завжди так просто, як здається. Водночас акриловий камінь прекрасно відновлюється. Невеликі подряпини не стануть проблемою навіть після багатьох років використання. Їх можна відшліфувати вручну або за допомогою інструмента, оснащеного полірувальним аксесуаром, а невеликі термальні пошкодження можна відшліфувати дрібнозернистим наждачним папером.

 

На поверхні немає ніяких оздоблювальних лаків або герметиків. На відміну від покриття, яке може легко почати вицвітати згодом, акрилові стільниці є повністю однорідними, тому кожен ремонт лише омолоджує поверхню.

 

 

Екологічність і гігієнічність

 

Обидва матеріали виготовляються з високоякісних акрилових інгредієнтів, і не завдають шкоди екології. Тому можуть застосовуватися в кухнях, ваннах, школах і лабораторіях.

 

Акрилові стільниці є непористими. Отже, на поверхні не осідають бактерії, стільниці не фарбуються і не поглинають рідину, немає загрози появи цвілі. На відміну від стільниць із натурального каменю, тут не потрібна герметизація.

 

Вироби зі Staron і HI-MACS можна дезінфікувати легким розчином відбілювача, а також розташовувати продукти харчування безпосередньо на них.

 

Довговічність

 

Акриловий камінь служить тривалий час і витримує щоденний знос завдяки підвищеній стійкості до плям, хімічних впливів і нагрівання. При належному догляді і обслуговуванні стільниці будуть залишатися гарними і довговічними тривалий час. Гарантійний термін складає 10-15 років.

 

Вартість

 

Ще однією важливою перевагою цих матеріалів є їх вартість. У порівнянні з каменем, акрил часто виявляється набагато економічнішим рішенням. Крім доступності самого продукту і його встановлення, вимоги щодо утримання є значно меншими. Шліфування або легке відновлення згодом обійдуться значно дешевше, ніж заміна або капітальний ремонт, які зазвичай потребують кам'яні поверхні.

 

Ідеї ​​для натхнення

 

Чудові дизайни акрилового каменю приваблють провідних дизайнерів із усього світу. Гарний приклад — дизайн готелю Narrow House, розташованого в жвавому районі Ковент-Гарден (Великобританія). Архітектори FORMstudio перетворили офісний будинок кінця 19-го століття в сучасний будинок з чотирма спальнями. Проект мав такий успіх, що був відзначений нагородою Sunday Times British Homes Awards.

 

Справжньою окрасою високого глибокого і вузького будинку з терасою стала приголомшлива кухня, оформлена HI-MACS® Alpine White. Дизайнери вибрали HI-MACS для острівця, робочих поверхонь і оточення варильної панелі, завдяки чудовим якостям і сучасному стилю.

 

Свіжий колір поверхонь HI-MACS підкреслюється і посилюється нішевим освітленням на втопленому стелажі, а також освітленням під шафою над плитою. Тонкі підвісні світильники з темної бронзи висять рядком над острівним блоком, щоб поліпшити настрій і атмосферу, забезпечуючи контрастний акцентний колір.

 

Величезне розмаїття колірних рішень дозволило дизайнерам компанії DeVOL поєднати в рамках однієї кухні вінтажний і авангардний стиль. Кухня була створена для виставкового залу DeVOL у Лестершир (Великобританія). Тут використовуються HI-MACS в альпійському білому, сірому, небесно-блакитному, синьому, світло-зеленому, рубіновому і помаранчевому відтінках.

 

 

Отже, завдяки численним прекрасним якостям, гнучкості у виготовленні і дизайні, стільниці зі штучного мармуру Staron і HI-MACS пропонують величезні переваги в порівнянні з ламінованим ДСП або натуральним каменем, часто використовуваними в цій галузі.

 

Компанія АВЕРС пропонує українським дизайнерам і виробникам меблів величезний вибір плит із акрилового каменю. Звертайтеся в чат або за телефонами за детальною інформацією.