Святкова інсталяція

04.12.2020
Кейси Акрил (оргскло)
Прочитали: 1979
Святкова інсталяція

Інсталяція Electric Nemeton лондонської архітектурної студії Sam Jacob Studio, висотою 11 метрів, нагадує казковий ліс різдвяних ялинок. Вона встановлена ​​на площі Granary Square у Лондоні напередодні різдвяних і новорічних свят.

В основі дизайну — футуристичний погляд на традиційну різдвяну ялинку, яка стояла в древніх кельтських лісових гаях — Неметонах. Відвідувачі площі можуть прогулятися під основою інсталяції, заввишки 4 метри, і помилуватися зеленими деревами пірамідальної форми, виконаними з акрилу.

Елементи освітлення, розміщені під деревоподібними конструкціями, підкреслюють інсталяцію відтінками зеленого світла з декількома сплесками оранжевого і червоного. У міру переміщення уздовж інсталяції можна помітити, як кольори плавно змінюються і перетікають від одного до іншого.

За задумом архітекторів, інсталяція повинна стати улюбленим місцем для прогулянок на свіжому повітрі і приємного проведення часу взимку. Electric Nemeton також висловлює надію на швидке відновлення соціального та суспільного життя.

Є ідеї, як внести яскраві і привабливі акценти в елементи міської архітектури і зони біля входів у торгові центри? Із хорошими матеріалами будь-яка інсталяція заграє чудовими фарбами. Наприклад, зелений тонований світлопрозорий акрил POLYCRYL CAST 100.14000 (у листах 3050 х 2030 і товщиною 3 мм) — прекрасне рішення для проекту з підсвіченими різдвяними деревами.

Кольоровий акрил POLYCRYL чудово підходить для дизайнерських і рекламних проектів з великими навантаженнями і може використовуватися як всередині, так і зовні приміщень. У серії представлені як світлорозсіювальні, так і світлопрозорі листи з привабливою глянцевою поверхнею. Ряд відтінків ідеально підходить для рекламних і дизайнерських конструкцій зі світлодіодним підсвічуванням.

Товари зі статті
Зелений вітражний 100.14000, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 754,64 ₴/м2
Сума: 10 863,85 ₴
Зелений вітражний 100.14000, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 376,41 ₴/м2
Сума: 8 606,00 ₴