Tentex для спортивних покриттів

12.01.2022
Кейси Матеріали для тентів
Час читання 10 хв
Прочитали: 1795
Tentex для спортивних покриттів

Ми неодноразово писали про те, що ПВХ-тканини TENTEX — універсальний матеріал, який може використовуватися не тільки для виготовлення тентових конструкцій. Сьогоднішній кейс від нашого партнера у Запоріжжі — чергове підтвердження! Підприємство активно використовує TENTEX для виготовлення підлогових покриттів у спортклубах.

Особливості проекту

Правильні снаряддя та їх обслуговування є необхідною частиною профілактики травм у будь-якому виді спорту. У спортивній боротьбі прямий контакт із килимом може призвести до травмування. Тому вимоги до підлогового покриття регламентуються законодавчо. Вони включають не тільки міцність на розрив і довговічність, але й амортизаційні властивості використовуваного матеріалу.

ПВХ-тканини TENTEX повністю задовольняють усім необхідним вимогам і саме вони використовуються як основний матеріал для підлогових покриттів. Найчастіше застосовується матеріал щільністю 650 г/м2, хоча подекуди може застосовуватися щільніша тканина — до 800 г/м2. Відтінок тканини обирається залежно від дизайну приміщення.

ПВХ-тканини TENTEX

TENTEX — сучасний армований матеріал, придатний до активної експлуатації та посилених навантажень. Матеріал презентабельно виглядає, не боїться вологи, перепадів температури, пошкоджень, легко зшивається та зварюється. Може додатково брендуватися.

Результат

Великий досвід роботи нашого партнера з тканинами TENTEX дає впевненість у надійності та довговічності такого рішення. Орієнтовний термін служби підлогового покриття у спортивному клубі — 7-10 років.

Крім феноменальної зносостійкості для спортивних клубів важлива придатність до миття та дезінфекції, ремонтопридатність (можна локально приварити шматочок тканини до пошкодженого місця), стабільність розмірів, презентабельний зовнішній вигляд та легкий глянець поверхні.

Коментар

Дар'я:

«Працюємо з TENTEX щодня, і лише з ним. Вимоги до спортивного покриття придумані не нами, і цей матеріал чудово підходить. Додаткова перевага для нас — близькість до філії AVERS, замовлення можна забрати дуже швидко».

AVERS

AVERS пропонує українським користувачам високоякісні тентові та човнові ПВХ-тканини TENTEX та BOATEX. На складі завжди є широкий асортимент: тканини різної щільності і відтінків. Доставка здійснюється по всій Україні.

Товари зі статті
Блакитний TENTEX тентова тканина 650 г/м2
рулон
-
+
177,20 ₴/м2
Сума: 22 150,00 ₴
Жовтий TENTEX тентова тканина 650 г/м2
рулон
-
+
177,20 ₴/м2
Сума: 22 150,00 ₴
Sale
Червоний TENTEX тентова тканина 650 г/м2
рулон
-
+
177,20 ₴/м2
157,71 ₴/м2
Сума: 19 713,75 ₴