Тепер при купівлі акрилу можназамовити різання матеріалу за шаблоном

10.02.2023
Новинки
Прочитали: 732
Тепер при купівлі акрилу можназамовити різання матеріалу за шаблоном

Новий функціонал в інтернет-магазині AVERS – послуга різання акрилу за шаблоном при купівлі матеріалу. Як це працює і в чому принципіальна різниця з доступним раніше прямолінійним різанням?

Раніше можна було замовити лише прямолінійне різання листа акрилу (ПВХ, АКП або плівки), наприклад для зручного транспортування. До речі, ця послуга доступна й досі та виглядає так. 

Віднедавна стала доступна розширена версія цієї функції – різання за шаблоном. Як скористатися цією послугою? Припустимо, ви купуєте жовтий акрил. Обравши на сторінці товару вкладку «Порізка за шаблоном», обираєте один з дев'яти шаблонів, вводите параметри сторін або радіус кола та одразу бачите на зображенні, як змінюється фігура відповідно до введених розмірів. В полі вводу є підказки – діапазон допустимих значень. 

Варіації для кожного з шаблонів достатньо широкі: можна обрати ступінь заокруглення кутів, різні розміри сторін для багатокутників (у тому числі – несиметричних), можливість додавання до виробу отворів необхідного діаметру. 

Вартість послуги розраховується автоматично і додається до вартості матеріалу. 

Також можна обрати вид різання – лазер або фреза. 

Раніше фігурне різання можна було замовити, надавши менеджерові макет виробу в спеціальному форматі. Тепер це можна зробити самостійно в кілька кліків на сторінці товару.