Облицювання промислового комплексу металевими панелями

09.02.2023
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 722
Облицювання промислового комплексу металевими панелями

Багатофункціональний промисловий комплекс з облицюванням металевими панелями та склом в китайському місті Шаосин. 

Одним з головних резидентів комплексу є компанія з виготовлення постільних приналежностей з гусячого пуху. Щоб прикрасити традиційну бетонну будівлю та надати їй смислового навантаження, архітектори оздобили фасад навісними елементами з алюмінієвих пластин білого кольору. Пластини перетворюються на вигнуті ритмічні лінії, які утворюють рельєф у формі пір'я. 

З настанням ночі світлодіодне світло чітко окреслює білу вигнуту алюмінієву пластину, додаючи м'якості скульптурному рельєфу. А протягом дня, поки скляна окантовка відображає контури навколишніх дерев, будівель і річок, вигнута алюмінієва пластина постійно змінюється з проєкцією сонячного світла, утворюючи ритм світла та тіні на фасаді.

У південно-східній частині будівлі, де розташовані магазини, офіси та ресторани, на фасаді використовувалося напівпрозоре та прозоре скло, щоб задовольнити різні вимоги до денного світла для кожного приміщення всередині. Біла естетика поширюється і внутрішні приміщення, де матриця ліній заповнює осяяний денним світлом фабричний простір.

Металеве оздоблення фасаду для монументальної будівлі набагато легше зробити з алюмінієво-композитними панелями ECOBOND. Їх легко розкроїти та сформувати окремі модулі для конструкції, які просто змонтувати на скелетну конструкцію з алюмінієвих профілів. 

Щодо скляного поясу навколо будівлі, відмінна альтернатива склу – акрил. Завдяки контрольованому і рівномірному світлорозсіюванню молочного акрила, підсвітка фасаду буде рівномірною і лагідною. А завдяки стійкості акрилу до УФ – конструкція буде довговічною. Найкраще для таких проєктів обирати литий акрил, бо він більш стійкий до довготривалого навантаження. 

Композитні панелі, акрил та інші листові пластики для роботи з оздобленням фасадів і внутрішніх приміщень завжди в наявності в інтернет-магазині AVERS.