УФ-друк + Orajet 3640 = безмежні можливості

19.12.2019
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2720
УФ-друк + Orajet 3640 = безмежні можливості

Ультрафіолетовий друк (друк УФ-закріплюваними чорнилами) розвивається швидкими темпами і вже давно з нішевої технології перетворився практично на галузевий стандарт для комерційного та рекламного друку. Досить прогулятися будь-якою вулицею, щоб помітити, що рекламні вивіски стають дедалі привабливішими. Це пов'язано з тим, що УФ-принтери тепер здатні створювати графіку з дуже високою роздільною здатністю, що робить якість друку набагато кращою, ніж будь-коли, при використанні більш традиційних методів друку, зокрема, трафаретного.

Про технологію

УФ-друк — загальна назва для друку різними способами УФ-чорнилами або УФ-фарбами. У традиційному друку широко використовуються сольвентні чорнила; вони можуть випаровуватися і виділяти леткі органічні сполуки, які є шкідливими для навколишнього середовища і мають супутній запах. При використанні нагріву для скорочення часу закріплення чорнила інтенсивність випарів шкідливих речовин зростає. Крім того, в офсетній технології потрібні додаткові порошки для прискорення сушіння, яке може зайняти кілька днів.

Чорнила частково вбираються в друкований носій, тому кольори можуть здаватися розмитими і бляклими. Процес друку обмежений в основному паперовими і картонними носіями.

УФ-чорнила не містять речовин на основі розчинника. Для їх затвердіння замість тепла використовуються ртутні/кварцові або світлодіодні лампи. Високоінтенсивне ультрафіолетове світло запускає процес полімеризації чорнила відразу після нанесення на носій, в результаті чорнило практично миттєво перетворюються з рідкого стану на тверду речовину. Тому при використанні УФ-чорнил не утворюються токсичні пари і летючі органічні сполуки, що робить технологію екологічно чистою.

Orajet 3640 — ідеальний УФ-носій

Важлива перевага УФ друку — можливість наносити зображення практично на будь-який матеріал. Один зі найбільш затребуваних носіїв у багатьох сферах — самоклейні плівки, зокрема перевірена в роботі Orajet 3640.

Orajet 3640 — це вдосконалена версія мегапопулярної серед рекламістів і дизайнерів Oracal 640. У серії представлені білі і прозорі плівки з глянцевою і матовою поверхнею. Є ряд причин, чому УФ-друк на самоклейній плівці є вигідними і стає дедалі популярнішим:

 • Екологічність. УФ-друк практично не має запаху, тому такий друк на Orajet 3640 активно застосовується всередині приміщення (шафи-купе, рекламні зображення, декорації, дитячі іграшки тощо). Також УФ-друк допомагає скоротити викиди в атмосферу, а УФ-світлодіодні принтери споживають мало енергії.
 • Швидкість. Немає необхідності чекати висихання чорнила. Відбитки готові практично відразу. Так що ви можете виготовити більше продукції за менший час.
 • Економічна ефективність. У принтері використовується менший обсяг чорнила. Швидке висихання дозволяє істотно заощадити ресурси. Крім того, немає потреби додавати в чорнила якісь компоненти для більш швидкого висихання. Додатково покривати чимось відбиток також не потрібно.
 • Яскраве оздоблення і приємний глянець. Непрозорі УФ-фарби дають більш насичений відбиток. УФ-світло не дає чорнилу вбиратися в папір. Фотореалістичний друк виглядає вражаюче.
 • Більшість УФ-закріплюваних чорнил включають CMYK, білі і прозорі. Використовуючи білі чорнила в якості основи, УФ-світлодіодний принтер може друкувати білі і повнокольорові зображення на темних предметах і на обох сторонах прозорих продуктів.
 • Завдяки миттєвому висиханню, кілька шарів білого і прозорого плюс CMYK можуть бути нанесені одночасно за один цикл друку. Це дозволяє друкувати дрібні деталі та дрібні шрифти. Чорнила також можна застосовувати вибірково для створення рельєфних об'єктів і букв, включаючи унікальні кастомізовані текстури і шрифт Брайля. Крім того, прозорі чорнила можуть бути «залиті» по всій або обраним областям підкладки, щоб збільшити довговічність або забезпечити більш високий рівень глянцю. Рівень блиску залежить від кількості нанесених прозорих шарів.
 • Гарна світлостійкість.
 • Готова продукція є стійкою до подряпин.

Плівка Orajet 3640 пропонує прекрасне поєднання ціни та якості:

 • прозорий поліакрилатний клей гарантує надійну адгезію до різних поверхонь;
 • плівка чудово підходить для друку, завдяки спеціальному покриттю, що запобігає розтіканню чорнила;
 • ще одна перевага — чудова стійкість до високих і низьких температур, атмосферних явищ, води, розривів, здатність до самозагасання;
 • термін експлуатації зовні приміщень до 4 років.

У комплексі з УФ-друком спектр застосувань Orajet 3640 практично не обмежений. Це гарне рішення для:

 • декорування будинків і офісів (нанесення на стінові панелі, двері, предмети меблів);
 • обробки фасадів;
 • виготовлення внутрішньої і зовнішньої реклами;
 • виробництва сувенірних стікерів і етикеток для брендингу та маркування

Отже, величезна кількість переваг Orajet 3640 зробили її досить популярним вибором серед рекламістів і дизайнерів. Чудова якість і яскраві насичені зображення, видрукувані УФ-чорнилом, — прекрасна комбінація для вирішення різних завдань — від великоформатного брендингу до створення стікерів. Якщо необхідно нанести зображення на різноманітні предмети, плівка є дуже ефективним способом отримати фантастичні результати.

Компанія АВЕРС пропонує на українському ринку величезний вибір пластиків і плівок для якісного УФ-друку. Звертайтеся в чат або по телефону — і менеджери з радістю нададуть професійні консультації та допоможуть підібрати потрібний продукт.

Товари зі статті
Прозорий глянцевий Orajet 3640, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Прозорий матовий Orajet 3640, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Hit
Білий глянцевий Orajet 3640, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+
Білий матовий Orajet 3640, самоклеюча плівка для цифрового друку
рулон
-
+