Унікальний інтер'єр

01.06.2021
Новинки
Прочитали: 2177
Унікальний інтер'єр

Шведська архітектурна студія ASKA здійснила редизайн головного офісу бренду Maria Nila, що спеціалізується на засобах для догляду за волоссям. Дизайнери використовували палітру ніжно-рожевого, персикового та блакитного кольорів і незвичайні інсталяції з ПВХ і акрилу для створення унікальної атмосфери.

У будівлі площею 650 м2 є 30 приміщень, включаючи п'ять ванних кімнат. Хоча кожне приміщення має унікальний зовнішній вигляд, усі вони були спроектовані таким чином, щоб створити гармонійний взаємозв'язок між існуючою архітектурою і новими деталями інтер'єру.

Новий дизайн інтер'єру був заснований на власних продуктах бренду, вплив яких найбільш помітний у пастельній кольоровій палітрі. Більша частина меблів була спеціально розроблена для цього проекту. Зокрема, столики грайливої форми створюють унікальну візуальну ідентичність у лаунж-зоні.

Компанія ASKA також розробила численні хвилясті настінні полки для зберігання засобів для догляду за волоссям, пофарбовані у відповідні градієнтні відтінки. Натхненням для органічних форм послужили елементи природи: ліс, океан, коралові рифи і печери.

Біля входу ASKA встановила блідо-рожеву арт-інсталяцію з профільованого оргскла, що нагадує шампунь, який стікає зі стелі.

Працюєте над дизайном інтер'єру? Рекомендація AVERS — литий прозорий акрил ALTUGLAS CLEAR, а також литий вітражний акрил ALTUGLAS TRANSPORANT.

Це прекрасний матеріал для незвичайних інсталяцій, оздоблення приміщень, виготовлення меблів і предметів декору. Він здобув популярність завдяки міцності, стійкості до різних негативних чинників, легкій обробці і формуванню.

Прекрасним вибором для різноманітних полиць і виставкових конструкцій стане легкий спінений ПВХ KOMAPRINT. Матеріал також легко обробляти навіть e домашніх умовах. Гладка поверхня виглядає чудово і добре підходить для прямого друку, фарбування, лакування і ламінування.

Якщо в проекті передбачаються дизайнерські меблі, варто звернути увагу на інтегрально спінений ПВХ KOMACELL. Матеріал відрізняється високою міцністю і малою вагою, екологічністю і стійкістю до вологи, корозії, хімікатів.