Виграшний дизайн

09.04.2020
Кейси
Прочитали: 2063
Виграшний дизайн

Дизайн оновленого конгрес-холу Inselhalle Lindau (Німеччина) був відзначений престижною нагородою European Design Awards.

Inselhalle Lindau розташований на острові Ліндау і знаменитий тим, що тут проходить щорічна зустріч лауреатів Нобелівської премії з молодими вченими для обміну досвідом. Побудована в 1981 році будівля перестало відповідати сучасним вимогам. Тому був оголошений архітектурний конкурс на реконструкцію і розширення конференц-центру, в якому переміг Ауер Вебер.

Дизайнерам вдалося поєднати всі споруди в єдиний скульптурний об'єкт, який органічно вписується в міський пейзаж. Для облицювання фасадів будівель використовувалися алюмінієві композитні панелі. Мідний колір панелей додає новому будинку теплий і елегантний зовнішній вигляд і водночас пов'язує його з ансамблем історичного центру Ліндау з червоними черепичними дахами.

Дизайнерські елементи у вигляді типографіки з неправильних вертикальних ліній надають фасаду і інтер'єру сучасний і динамічний вигляд. У оформленні вікон використана спеціальна матова плівка, що створює м'який ефект травленого скла.