Вітаємо з Днем української державності!

28.07.2022
Прочитали: 1350
Вітаємо з Днем української державності!

Цьогоріч ми вперше відзначаємо День української державності, який збігається із днем Хрещення Русі та вшануванням Великого князя Київського Володимира. 

Сьогодні слова «державність», «єдність», «велич Русі» перестали бути абстрактними виразами зі шкільних підручників та отримали реальний сенс для кожного українця. 

На жаль, нам довелося зустріти цей день у полумʼї війни, але ми віримо у перемогу, скільки б часу нам не знадобилось, щоб відвоювати право на свободу та поставити жирну крапку в будь-яких питаннях з приводу самостійності України, її самовизначення та унікального культурного і національного коду. 

Колектив компанії AVERS вітає партнерів, друзів та клієнтів із цим знаковим днем! Сьогодні в лавах захисників країни чимало співробітників нашої компанії, то був і є свідомий вибір людей. Ми продовжуємо працювати, щоб допомагати країні та нашим людям на передовій. 

Тримаймося разом! Віримо у майбутнє України! Вшановуємо кожного, хто боронить зараз право на нормальне життя, кожен на своєму місці. 

Слава Україні!