Як флагманський магазин ADIDAS SANLITUN змінив правила взаємодії з покупцями

23.01.2023
Креатив Акрил (оргскло)
Прочитали: 775
Як флагманський магазин ADIDAS SANLITUN змінив правила взаємодії з покупцями

У той час, як онлайн-торгівля стає загальноприйнятою нормою, творці концепції магазину adidas думають над тим, як бренди можуть почати заманювати споживачів назад у магазин. Їхнє рішення – інтерактивний міст між віртуальною та фізичною реальністю. Оновлюючи флагманський магазин Adidas Sanlitun у Пекіні, команда дизайнерів створила серію мультисенсорних інсталяцій для розваг. Економіка вражень все ще йде наростальною. 

У цьому магазині є все. Від гігантського інтерактивного куба з лотереєю для придбання товарів обмеженого випуску до цифрового звукового саду, де за допомогою доповненої реальності відвідувачі можуть танцювати з аватарами у власному музичному відео – кожен досвід відповідає основним цінностям бренду Adidas. 

Немає сенсу детально описувати принцип роботи кожної зони – просто подивіться на фотографії із самого магазину. Зі свого боку, ми трохи розберемо матеріали інтер'єру, який традиційно для сучасних інтерактивних декорацій добротно оформлений акрилом, пластиком та іншими полімерними матеріалами. 

Логотипи магазинів традиційно виготовляють з сучасного акрилу для ЛЕД-підсвітки, adidas – не виключення. 

З нього ж можна виготовити світильник-напівсферу (як на фото нижче). Акрил добре формується, а формат постачання матеріалу у великих листах дає змогу виготовлення габаритних цільних деталей. 

Для виготовлення екранів з торцевим підсвічуванням та для захисних екранів на вітринах використовували прозорий акрил

Для захисту підлогової графіки у місцях з потужним потоком людей рекомендуємо використовувати захисну плівку Oraguard 255

Оздоблення стелі алюмінієвими композитними панелями – ідеальне інтерʼєрне рішення. Ми неодноразово описували переваги цього матеріалу саме в цьому ракурсі, тому зараз коротенько – панелі з металевою поверхнею, які в рази легші за листовий алюміній або сталь, легко монтуються, мають широчезний асортимент кольорів та фактур. А для каркаса складних геометричних форм підійде легкий та міцний алюмінієвий профіль.

Товари зі статті
Sale
Прозорий матовий Oraguard 255, ламінаційна плівка для підлогової графіки
рулон
-
+
Молочний LED 100.27100, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 707,32 ₴/м2
Сума: 10 570,87 ₴