Яскравий шаховий павільйон

15.04.2021
Новинки
Прочитали: 2027
Яскравий шаховий павільйон

Іспанська архітектурна студія Mariana de Delás спільно з норвезьким архітектурним бюро Gartnerfuglen Arkitekter побудували невеликий павільйон для гри в шахи. Яскрава споруда виділяється на тлі зелених ландшафтів парку Parc des Îles у місті Ланс (Франція).

Вертикальна структура служить візуальним орієнтиром, який приваблює відвідувачів із великої відстані. Тонка конструкція з величезним чотирисхилим дахом впадає в око завдяки червоному кольору. Згідно із задумом дизайнерів, вона повинна імітувати сміливе забарвлення тропічних птахів у лісі.

Усередині павільйону розташовані стільці та шаховий стіл. Великий дах спроектований так, щоб змістити фокус зі споглядання зовнішнього ландшафту на гру в шахи. Достатня кількість денного світла забезпечується завдяки світловому люку з оргскла.

Хочете додати яскраві фарби в міське середовище? Рекомендація AVERS — АКП ECOBOND OPTIMA. Алюмінієвий композит прекрасно підходить для облицювання МАФів. Монтаж легких і міцних панелей здійснюється дуже швидко. Матеріал прекрасно витримує негативні погодні умови і привабливо виглядає. А ідеальним вибором для світлових люків, скління прозорих дахів, створення прозорих козирків або перегородок стане першокласний акрил — дуже міцний матеріал із високим ступенем прозорості.