Ризики при виборі АКП для навісних вентильованих фасадів

16.04.2021
Новинки
Прочитали: 2068
Ризики при виборі АКП для навісних вентильованих фасадів

Вибір матеріалів для облицювання фасаду має істотне значення, оскільки впливає на захист від погодних чинників, зовнішню міцність, вентиляцію та енергоефективність. Інноваційний алюмінієвий композит останнім часом витісняє популярні раніше фарби. Однак помітні переваги мають тільки якісні панелі від надійних виробників.

Про що йдеться

Вентильований фасад — метод оформлення фасадів нових будинків і реконструкції старих, при якому стіна будівлі і зовнішнє облицювання розділені. Цей зазор між стіною і облицюванням забезпечує рух повітря, а також покращує тепло- і звукоізоляцію будинку. Серед переваг подібних конструкцій:

  • енергоефективність;
  • поліпшена тепло- і звукоізоляція;
  • запобігання прямому потраплянню сонячних променів і зниження впливу атмосферних чинників на стіни і конструкції. Маючи стійкість до води та інших погодних умов, листи АКП захищають будівлю від поглинання вологи, мінімізують ймовірність появи цвілі та грибка;
  • мале навантаження на несучу конструкцію. Мала вага композиту дозволяє успішно облицьовувати навіть старі будинки;
  • велике розмаїття дизайнів. Композит представлений у різному оздобленні поверхні, крім того, можна вирізати панелі різної форми, а також їх перфорувати їх, надаючи унікальний малюнок;
  • простота і доступність. Монтаж вентильованих фасадів із алюмінієвих композитних панелей відбувається дуже легко і швидко.

Зменшена вага, чудові технічні характеристики включаючи розширення, корозійну стійкість, на додаток до легкого технічного обслуговування, роблять алюмінієвий композит особливо підходящим для створення таких рішень.

Продуманий підхід до вибору матеріалів

На ринку представлений великий вибір листів АКП із найрізноманітнішим дизайном. Однак, створюючи вентильований фасад з алюмінієвих композитних панелей, важливо уважно поставитися до вибору матеріалу.

Насамперед необхідно переконатися, що панелі призначаються саме для зовнішньої експлуатації. Панелі для внутрішнього застосування відрізняються типом лакофарбового покриття і більш тонким шаром, що знижує показники довговічності при застосуванні в облицюванні.

Галузеві лідери, наприклад, Ecobond використовують тільки високоякісні сплави алюмінію для зовнішнього шару панелі без добавок для здешевлення, що також позначається на міцності, стійкості і довговічності фасадних панелей.

Ще одне «слабке місце» низькоякісних панелей — ненадійний адгезійний шар, який служить для скріплення шарів. Такі панелі можуть розшаровуватися під час обробки і експлуатації.

Також велике значення має площинність матеріалу. Чим більше площа фасаду, тим більші касети можуть застосовуватися. Низькоякісні панелі можуть прогинатися, через що фасад буде виглядати неестетично.

Компанія AVERS — офіційно представляє бренд ECOBOND в Україні. Хочете придбати якісні матеріали за доступною ціною, ознайомитися зі зразками і отримати професійну консультацію? Звертайтеся до менеджерів у чат або за телефоном.