Прозорі аксесуари для оформлення весільного торжества

19.04.2021
Новинки
Прочитали: 2194
Прозорі аксесуари для оформлення весільного торжества

Акрил стає дедалі популярнішим у інтер'єрному дизайні та домашньому декорі. Не дивно, що весільні дизайнери також беруть до уваги цю тенденцію. Використання напівпрозорих деталей — прекрасний спосіб залишатися в тренді, а також зосередити більше уваги на весільних кольорах, краєвидах або інших цікавих деталях. Пропонуємо кілька ідей для натхнення.

Запрошення на весілля

Акрил прекрасно підходить для прямого друку і гравіювання тому з нього можна виготовляти нестандартні запрошення. Прозорий матеріал — гарний варіант для тих випадків, коли пара ще не визначилася з колірною схемою торжества. Крім того, це прекрасна асоціація з «чистим аркушем» і початком нового етапу. Стильне запрошення залишиться цікавим сувеніром.

Аксесуари для нареченої

Акрил легко формується, тому підходить для створення абсолютно будь-яких виробів. Наприклад, напівпрозорий клатч добре буде виглядати з сукнею нареченої.

Церемоніальний декор

Прозорі стойки для весілля, акрилові альтанки для проведення церемонії, сходинки — акрил досить міцний матеріал, щоб витримати складні навантаження. Для масштабних заходів можна використовувати унікальні вивіски або приголомшливі художні інсталяції, що ідеально підходять для фону церемонії. Стовпи з оргскла або прозорі столи, заповнені квітами і зеленню, створюють тривимірний ефект.

Канделябри

Канделябри — це елегантні предмети декору, які гарно підходять як для церемонії, так і для прийому. Сучасний варіант класичної прикраси ідеально виглядає. Свічки ніби витають у повітрі.

Картки з іменами

Ще один варіант, який крім прямого призначення може виконувати функцію сувеніра. Плануйте розсадження гостей за допомогою стильних карток або прикріпіть акрилові диски з іменами кожного гостя до фужерів з шампанським. Також із акрилу можна виготовити і таблички з номерами столиків.

Таця для коктейлів

На тацю для напоїв можна нанести весільну монограму, хештег або милу цитату, яка є важливою для пари. Незвичайний декор обов'язково залишиться в пам'яті гостей.

Стільці

Стільці для весільних прийомів задають тон вечору і можуть мати власну індивідуальність. Акрилові стільці ідеально впишуться практично у будь-яке весілля. На церемонії або прийомі — вони одночасно виглядають модно і гламурно, створюючи ефект простору завдяки своїй напівпрозорості. Стільці нареченого і нареченої можна виділити, якщо нанести на них їх монограми.

Підставка і декор для торта

Акрилова підставка підкреслить гарно оформлений весільний торт. Можна зробити її у вигляді конструкції, заповненої квітами.

Топер із акрилу також можна декорувати монограмою. Здалеку буде здаватися, що він ширяє над кондитерським виробом

Отже, акрил є дуже універсальним. Вироби з цього матеріалу доповнюють, а не затьмарюють інший весільний декор. Серед його переваг міцність, легка обробка, просте очищення і презентабельний зовнішній вигляд.

Залежно від призначення можна використовувати листи товщиною від 1,75 мм. При цьому не обов'язково обмежуватися прозорим акрилом. Кольоровий або дзеркальний акрил чудово впишуться у відповідний весільний дизайн.

Компанія AVERS пропонує великий вибір литого і екструдованого акрилу для інтер'єрного дизайну. Бажаєте більше дізнатися про можливі варіанти його застосування і отримати зразки? Звертайтеся до менеджерів у чат або за телефоном.