Ювелірна нескінченність

28.11.2019
Кейси
Прочитали: 1928
Ювелірна нескінченність

Студія Nervous System (США) працює на стику науки, мистецтва і технологій і відома блискучою роботою з генеративним дизайном, застосовуваним до ювелірних виробів і предметів домашнього ужитку. Остання розробка бренду — серія спіральних головоломок.

Пазли виготовляються на замовлення в Нью-Йорку методом лазерного різання і містять безліч химерних фігур, на кшталт восьминогів і морських коників. Якщо скласти всі елементи, можна отримати круті спіралі в формі амонітових скам'янілостей або раковин наутилуса.

Творці спіральних «нескінченних» пазлів прагнули змінити сприйняття краю головоломки. Зазвичай край — це фундамент. У нових пазлів немає краю, початку і кінця, зовнішня частина стає внутрішньою. Натхненням послужили природні спіралі: раковини наутилуса і амоніту.

Наутилус належить до класу головоногих молюсків і живе в раковині. У міру зростання наутилус будує все більші й більші камери для життя, створюючи спіральну оболонку.

Амоніти є їх вимерлими понад 100 мільйонів років тому родичами. Вони відрізнялися своїми красивими і заплутаними шовними малюнками і патернами розгалуження.