Саморуйнівна плівка Ritrama RI-1960

28.11.2019
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2488
Саморуйнівна плівка Ritrama RI-1960

Шукали шлях захистити свої вироби від несанкціонованого відкриття, зацікавлені в недорогому варіанті захисту продукції від недобросовісних клієнтів? Пропонуємо ідеальне рішення — саморуйнівну плівку, яка чудово підходить для виготовлення гарантійних стікерів.

Про продукт

Ritrama RI-1960 ULTRADESTRUCTABLE — біла ПВХ-плівка з матовою поверхнею, виготовлена ​​технологією лиття. Характерними особливостями даного матеріалу є

  • мала товщина (50 мкм);
  • дуже мала міцність на розрив й водночас міцна адгезія.

Виріб із саморуйнівної плівки після найклеювання неможливо зняти повністю — лише маленькими шматочками.

Застосування

Придатність до трафаретного або офсетного друку УФ-закріплюваними фарбами дозволяє виготовляти різні пломбувальні наклейки з оригінальним зовнішнім виглядом.

Пломби-наклейки є універсальним маркувальним та ідентифікаційним засобом. Зокрема їх можна використовувати:

  • для захисту корпусів комп'ютерів, оргтехніки, сейфів та інших поверхонь від небажаного доступу;
  • для контролю доступу до об'єктів, які неможливо опломбувати стандартними засобами, в тому числі — картонні і пластикові коробки, ящики, різні металеві і скляні поверхні.

Нанесення

Опломбувати предмет досить просто: необхідно зняти наклейку з паперової підкладки і перенести на пломбовану поверхню.

 Наклеювання рекомендується проводити на попередньо підготовлену і очищену поверхню при температурі не менше + 5°С. Водночас заявлений температурний діапазон експлуатації такої наклейки становить від -10°С до + 110°С. Гарантійний термін експлуатації наклейок — 3 роки.

Спроба зняття пломби-наклейки легко визначається візуально за наявністю механічних пошкоджень у вигляді розривів, зміни первинних розмірів або контурів наклейки.

Переваги

Ультраруйнівна плівка — ідеальне рішення для створення пломбувальних наклейок, завдяки ряду переваг:

  • легка робота;
  • ПЕ-покриття зовнішнього боку підкладки для додаткового захисту матеріалу від вологи, що виключає розбухання підкладки.

Компанія АВЕРС пропонує на українському ринку величезний вибір рішень для різноманітних рекламних і спеціальних завдань. Менеджери з продажу охоче допоможуть підібрати найбільш ефективні матеріали і проконсультують із усіх технічних питань. Звертайтеся у чат або за телефонами.