Застосування маркерної глянцевої плівки Ritrama

13.06.2019
Застосування матеріалів Самоклеючі плівки
Прочитали: 2249
Застосування маркерної глянцевої плівки Ritrama

Італійська фірма Ritrama — один із провідних європейських виробників якісних самоклейних матеріалів із прекрасними характеристиками. Розглянемо особливості глянцевої маркерної плівки.

Галузі використання маркерних глянцевих плівок Ritrama

Матеріал досить активно використовується в різних галузях. Його можна наклеїти на будь-яку рівну поверхню: деревину, метал, скло, гладкі шпалери, полімерні основи, лінолеум, гіпсокартон тощо.

Освіта

Цей різновид плівки буде актуальним в навчальних аудиторіях, конференц-залах, класах. Він потрібний для нотаток, малювання, підготовки конспектів для учнів. Маркерні глянцеві плівки дозволяють писати на столі, підлозі, підвіконні, стіні і навіть на стелі. Записи в разі потреби швидко стираються вологою губкою, а приміщення приймає первинний вигляд.

Бізнес

Маркерні самоклейні плівки прекрасно підходять для офісів. Використовуючи цей матеріал, можна в процесі обговорення проекту намалювати безпосередньо на стіні ментальну карту, діаграму або таблицю, скласти список або план, аргументуючи свої доводи і наочно представляючи зв'язки між окремими елементами. При цьому відсутні обмеження, що накладаються, наприклад, розміром маркерної дошки. Місце для фіксації ідей, що з'явилися в результаті мозкового штурму обмежене лише площею поверхні, на яку клеїться глянцева плівка.

Реклама

Матеріал Ritrama на можна застосовувати для оформлення виставкових стендів, інформаційних панелей, торгових місць. Також маркерна глянцева плівка може слугувати для захисту поверхонь від вандалізму, оскільки з неї набагато простіше видалити сліди маркерів або фарби, ніж, наприклад, зі стіни, рекламного щита або стенду.

Творчість

Такий матеріал стане в нагоді молодим батькам, чиї діти почали активне самовираження. Він захищатиме стіни та меблі від дитячих малюнків, а юний художник отримає свободу фантазії, малюючи, що і де завгодно!

Наука

Глянцеві покриття для написання маркером підійдуть для використання в кабінетах і лабораторіях. Наукові співробітники зможуть відразу записувати формули в зручних місцях, не витрачаючи час на пошуки паперу або створення комп'ютерних файлів. Плівка дасть можливість миттєво зафіксувати осяяння, не загубивши жодної деталі.

 

Переваги глянцевих маркерних плівок виробництва Ritrama

Наостанок перелічимо основні переваги згаданого самоклейного матеріалу:

 

  • якісна клейова основа, що забезпечує надійне кріплення плівки до поверхні;
  • відповідність вимогам екологічної безпеки завдяки відсутності в складі шкідливих для здоров'я людини і стану навколишнього середовища речовин;
  • легкість очищення і відсутність необхідності в спеціальному догляді;
  • стійкість до підвищеної вологості, мікроорганізмів, ультрафіолетового випромінювання, зміни температурного режиму;
  • тривалий термін експлуатації;
  • приваблива для замовників вартість.

Активне застосування маркерної глянцевої плівки від Ritrama обумовлено її плюсами, доступністю і універсальністю. Компанія АВЕРС пропонує придбати маркерну глянцеву плівку Ritrama за вигідною ціною.

Товари зі статті