«Живі» меблі з оргскла

18.08.2021
Застосування матеріалів Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 2356
«Живі» меблі з оргскла

Меблі з оргскла виглядають стильно практично у будь-якому інтер'єрі. Особливо часто дизайнери звертаються до прозорих і непомітних меблів, проектуючи світлі просторі приміщення і кімнати невеликого розміру. При цьому прозорість дає ще одну перевагу: в такі меблі можна помістити різноманітні предмети для додання певного стилю. Наприклад, ландшафтний дизайнер із Ісландії Дагні Бьярнадоттір розробила серію меблів, яка використовується для вирощування живих рослин. Таку ідею легко реалізувати, використовуючи першокласний литий акрил ALTUGLAS, який завжди присутній на складі AVERS.

Переваги «живих» меблів із оргскла

Ефектна комбінація з живих рослин та привабливого акрилу дозволяє отримати стильні та прості у виготовленні меблі. Столи і стільці можна заповнити будь-якими рослинами відповідно до дизайну.

Меблі з оргскла добре підходять для вирощування квітів, трав і овочів, і водночас служать чудовою прикрасою і приємним місцем для відпочинку. Це гарний варіант для садів, невеликих балконів і внутрішніх приміщень.

Матеріал і технологія

Для виготовлення меблів такого плану необхідний високоякісний литий акрил завтовшки не менше 10 мм. Його прозорість — 92%, при цьому важлива особливість в тому, що він пропускає тільки довгохвильове УФ-випромінювання, найбільш безпечне і найбільш корисне для живих організмів. Крім того, матеріал є досить міцним. Серед інших переваг:

  • Красива глянцева поверхня (повністю прозора або тонована) добре вписується практично у будь-який дизайн.
  • Атмосферна стійкість дає можливість застосовувати меблі зовні приміщень. Якісний акрил ALTUGLAS з часом не жовтіє і не втрачає привабливість під впливом сонця і опадів.
  • Придатність до термоформування дозволяє отримати вироби незвичайної форми і персоналізувати дизайн.
  • Акрил не вимагає складного догляду, його легко чистити. На стінах не утворюється ніяких відкладень.
  • Оргскло не б'ється при падінні, тому меблі будуть служити досить довго.
  • Завдяки малій вазі можна створювати великомасштабні вироби, наприклад перегородки для зонування приміщень, всередині яких також міститься мінісад.

Акрилові деталі ріжуться і склеюються. Вентиляційні отвори в деталях з усіх боків дозволяють рослинам дихати. Знімна верхня кришка забезпечує безперешкодний доступ для поливу та догляду.

Отже, кристально прозорий акрил ALTUGLAS — це чудовий спосіб створити оригінальний оазис в міському середовищі і водночас функціональні меблі. Цей матеріал надихає і на пошук інших інноваційних рішень. Хочете побачити зразки? Телефонуйте або пишіть менеджерам AVERS.

Товари зі статті
Прозорий, 20 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
10 276,53 ₴/м2
Сума: 61 659,18 ₴
Прозорий, 10 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
4 305,82 ₴/м2
Сума: 26 922,14 ₴