×
Тел.: (044) 500 3025

14.10.2020

Аргентино-іспанський художник Феліпе Пантоне нещодавно представив унікальний дизайн для надлегкого літака Carbon Cub, виготовленого вашингтонською компанією Cub Crafters.

Carbon Cub демонструє неперевершене співвідношення потужності і ваги та не має собі рівних за злітно-посадковими характеристиками. Футуристичний фірмовий стиль Феліпе Пантоне додає відчуття швидкості і динамізму, які вже має літак.

Динамічна композиція під назвою INTR3PID, включає геометричні форми, градієнти і лінії різних яскравих відтінків. На основі початкового малюнка користувачі можуть створювати власні варіанти оформлення, використовуючи різні конфігурації візерунка.

Хочете створити унікальний дизайн для власного автомобіля, човна або іншого транспортного засобу? Оптимальний спосіб — використовувати високоякісну литу самоклейну плівку ORACAL 970. Це чудовий вибір для тривалого зовнішнього застосування, у тому числі і в екстремальних умовах. Чудовий глянець і прекрасний вибір кольорів дають гарний простір для творчості.

 Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!