×
Тел.: (044) 500 3025

17.05.2019

 

 

Матова світлорозсіювальна плівка Ritrama Translucent використовується для різноманітної зовнішньої та внутрішньої реклами. Вона чудово витримує негативний вплив навколишнього середовища. Вироби і конструкції, створені з використанням цієї плівки, є довговічними, привабливими та безпечними. Компанія АВЕРС пропонує великий асортимент Ritrama Translucent.

Властивості плівки

Ritrama Translucent — самоклейна полімерна плівка на основі ПВХ. Пластифікатори, що входять до складу матеріалу, забезпечують прекрасну еластичність. Тому цією плівкою можна обклеїти складні поверхні різних розмірів. Водночас вона прекрасно тримає форму і гарантує стабільні розміри — це важливо під час розкрою дрібних деталей

Якщо дотримуватися рекомендацій виробника, результатом стане ідеальна гладка поверхня без опуклостей, повітряних бульбашок і інших вад.

Характеристики:

  • палітра — 21 відтінок;
  • товщина — 90 мкм без підкладки і клейового шару;
  • клей — прозорий, сольвентний, акриловий;
  • щільність підкладки — 120 г/м2;
  • матеріал підкладки — крафт-папір з одностороннім силіконовим покриттям;
  • рекомендована температура наклеювання — від +10°C;
  • температура експлуатації — від -20°C до +130°C;
  • термін служби зовні/всередині приміщення — 5—7 років/необмежений.

Особливості обробки:

Щоб плівка і рекламні вироби із нею тривалий час зберігали початковий вигляд, потрібно правильно її обробляти.

Розкрій здійснюється різальними плотерами. Спочатку на поверхню листа наноситься ескіз, потім вирізаються потрібні деталі.

Під час наклеювання захисну підкладку не можна знімати повністю. Вона частково відривається, потім плівка переноситься на поверхню, добре розрівнюється. Саме таким способом можна отримати ідеальне зображення та забезпечити довговічність всієї конструкції.

Використання

Перевагою Ritrama Translucent є шовковиста поверхня, яка розсіює світло, але не формує небажаних відблисків. Плівка застосовується для створення лайт-боксів, об'ємних підсвічених букв, вивісок. Її можна наносити на силікатне, акрилове скло, банерні тканини, інші полімерні матеріали.

Також Ritrama Translucent є популярним матеріалом для виготовлення виставкових стендів. Такі конструкції використовуються в закритих приміщеннях, на них менше впливає навколишнє середовище. Але вони часто розбираються та знову збираються, транспортуються. Самоклейна плівка добре витримує механічний вплив, вироби, зберігають цілісність і привабливість.

Асортимент

Матеріал поставляється в рулонах шириною 1,22 м, довжиною 50 м. В каталозі АВЕРС можна обрати необхідний відтінок Якщо потрібного кольору немає на складі, представники компанії формують індивідуальне замовлення виробнику.

Зі складів АВЕРС в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі, Запоріжжі, Житомирі можна забрати продукцію самостійно. Доставка по Україні здійснюється транспортними компаніями. Продукція поставляється в спеціальних тубусах та додатково упаковується, щоб уникнути дрібних пошкоджень в дорозі.

Щоб уточнити наявність або отримати консультацію, зателефонуйте менеджерам або замовляйте зворотний дзвінок на сайті.Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!