×
Тел.: (044) 500 3025

30.05.2019

Виділити компанію з-поміж конкурентів - головне завдання будь-якої вивіски. Прекрасним рішенням, яке дозволяє привабити клієнтів та збільшити прибутки, є вивіски, підсвічені з торця. Розглянемо популярні різновиди, їхні переваги, а також сфери застосування.

Прикрашайте зовні

У цьому сегменті вивіски з торцевим підсвічуванням найбільш затребувані. Справа в тому, що багато замовників використовують застарілі види реклами - встановлюють софіти над звичайними літерами або лайтбокси. Насправді об’ємні написи, що світяться, виглядають краще й чудово прикрашають фасад будівлі, відкидаючи на нього кольорові промені.

Чому підсвічені з торця вивіски працюють?

Уявіть старі часи. У новому містечку відкривається перший магазин. Пізніше поруч з ним з'являється ще 5 конкурентів. Всі на вигляд однакові. І ось один з господарів розміщує над входом дерев'яну табличку, замовлену у місцевого столяра. Люди в першу чергу звертають увагу на нього - й бізнесмен збільшує прибутки. Через пару місяців на всіх закладах з’являться подібні покажчики - й знову ніхто не відрізнятиметься.

Сьогодні ситуація на ринку аналогічна - у кожної торгової точки, салону, інших закладів є вивіска. Зазвичай це банер або звичайні літери. Результат такий самий: заклад зливається з масою конкурентів, людина його не помічає. Торцеве підсвічування дозволяє виділитися, оскільки:

  • є рідкісним (оточуючі до нього не звикли, тому із зацікавленням звертають увагу);
  • є престижним.

Потенційний клієнт насамперед піде до місця із яскравим іміджем. Зверніть увагу, як відрізняються вивіски із торцевим підсвіченням та без нього. В нічний час це стає дуже помітним.

Тут варто згадати експеримент з птахами, коли перед самкою за склом розміщували 2 самців. Одного з яскравим барвистим пір’ям, а іншого зі знебарвленим. «Дівчинка» 95% часу перебувала перед першим.

А тепер згадайте популярні товари в продуктовому магазині - в більшості випадків їх обгортка виявиться барвистою. Автомобіль з новим покриттям виглядає краще, ніж зі старим. Те саме стосується і вивісок

Резюме

Підсвічені з торця вивіски - це досконале рішення, яке дає можливість виділити вас і підкреслити статус закладу. В асортименті компанії АВЕРС представлений величезний спектр матеріалів для виготовлення реклами, зокрема для вивісок з торцевим підсвічуванням. Менеджери завжди готові професійно проконсультувати і допомогти обрати матеріал, оптимальний для конкретного проекту. Звертайтеся в чат або за телефонами:

 

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 784 1754Якщо у Вас виникли питання щодо матеріалів і послуг компанії "Аверс", замовте "Зворотній дзвінок". Ми передзвонимо Вам найближчим часом!