АКП ECOBOND: гарно, безпечно, зручно

23.06.2021
Кейси
Час читання 10 хв
Прочитали: 2128
АКП ECOBOND: гарно, безпечно, зручно

Проектування дизайну для АЗС — складне завдання, яке виділяється серед інших сегментів зовнішньої реклами. Далеко не кожна рекламна компанія має в своєму арсеналі достатній досвід і знання, щоб підібрати матеріали, які не тільки естетично виглядають, але і повністю відповідають нормам безпеки, є рентабельними і довговічними. Житомирська Українська рекламна агенція «Престиж» спеціалізується на зовнішній рекламі досить давно, і фахівці точно знають: алюмінієвий композит ECOBOND дає можливість задовольнити всі вимоги, що висуваються до оздоблення такого об'єкта.

Про замовника

Motto — відносно молода мережа автозаправок, розташованих по всій Україні. У структурі компанії більше 150 об'єктів. Всі представлене тут паливо відповідає стандарту Євро 5. Головна стратегія підприємства — пропонувати користувачам якісний продукт європейського рівня. Зовнішній вигляд АЗС повинен відбивати високі стандарти, тому компанія ретельно підходить до вибору підрядників і матеріалів для оздоблення зовнішніх конструкцій.

Особливості проекту

Перед УРА «Престиж» стояло завдання максимально оперативно здійснити ребрендинг трьох АЗС у Києві. У бренд-буку компанії Motto прописані чіткі гайди щодо використання певних матеріалів для зовнішнього і внутрішнього оздоблення, а тому перед виконавцем стояло завдання укомплектувати проект необхідними матеріалами в строк і у повному обсязі. Широкий асортимент панелей ECOBOND і акрилу ALTUGLAS, завжди присутній на складі AVERS, дає можливість підібрати необхідні відтінки і фактури і реалізувати будь-який проект у рекордні терміни.

Для обшивки верхньої частини даху і колон були обрані композитні панелі ECOBOND завтовшки 3 мм. Матеріал десятиліттями застосовується на подібних об'єктах, а його якості перевірені експлуатацією в агресивних умовах, в яких часто працюють АЗС. АКП ECOBOND зберігає привабливий зовнішній вигляд, який свідчить не стільки про естетику, скільки про стабільність матеріалу і відсутність процесів руйнування. АКП піддаються практично будь-якій обробці і можуть використовуватися для облицювання складних конструкцій. Термінова необхідність заміни окремих панелей підтримується великими складськими запасами AVERS, великою лінійкою ECOBOND і стабільністю асортименту — топові позиції та кольори завжди наявні.

Доповненням до дизайну стала світлова вивіска з молочного і чорного акрилу ALTUGLAS. Завдяки рівномірному світлорозсіюванню матеріалу вивіска виглядає дуже стильно.

АКП ECOBOND

Алюмінієвий композит — сучасний сендвіч-матеріал, поєднання малої ваги та міцності. АКП прекрасно витримує високі навантаження, атмосферні дії, спеку і холод.

Акрил ALTUGLAS

Акриловий пластик — «золотий стандарт» у галузі підсвічених вивісок. ALTUGLAS характеризується рівномірним світлорозсіюванням, привабливою глянцевою поверхнею і придатністю до термоформування.

Результат

Практично за місяць фахівцям УРА «Престиж» вдалося обшити три автозаправні комплекси. Грамотне проектування та вибір правильних матеріалів — гарантія безпроблемного монтажу і відсутності рекламацій, що часто трапляється при спробах заощадити на матеріалі. Заправки виглядають дуже яскраво, співпраця між УРА «Престиж» і Motto триває.

Коментар

Юрій, менеджер УРА «Престиж»:

«Ми абсолютно впевнені: ECOBOND — це найкращий композит на українському ринку. За зовнішній вигляд заправок можна 5-7 років не хвилюватися. Матеріал добре піддається обробці і є дуже стійким до будь-яких атмосферних явищ»

Про УРА «Престиж»

Українське рекламне агентство «Престиж» працює вже 15 років і надає повний комплекс послуг у галузі реклами. Компанія постійно стежить за трендами ринку, підвищує кваліфікацію співробітників, впроваджує сучасні технології, розробляє і виробляє нову продукцію. Все це дозволяє пропонувати найкращий сервіс клієнтам по всій Україні

https://uraprestige.ua/

https://www.instagram.com/ura_prestige/

Про AVERS

Компанія AVERS — український лідер у галузі матеріалів для будівництва, дизайну та реклами. Потрібна професійна консультація і допомога у виборі оптимального рішення для конкретного проекту? Звертайтеся до наших менеджерів — у чат або за телефонами.