Видіння з акрилу

24.06.2021
Застосування матеріалів
Час читання 5 хв
Прочитали: 2094
Видіння з акрилу

Молода архітектурна компанія ARCHISBANG (Італія) створила серію унікальних художніх робіт Visions, надрукованих на акрилі. Натхненням послужили популярні міські і природні пейзажі.

У колі інтересів ARCHISBANG — зв'язок мистецтва і цифрового світу. Дизайнери вважають, що технологічні новації є корисними для творчості і можуть дати народження новим формам традиційного мистецтва.

Серія Visions народилася з ідеї відтворення неповторного шарму при поєднанні складних архітектурних форм, створених людиною, і неприборканої сили кольору барвистого природного ландшафту. Експозиція виставки підпорядкована цій самій концепції: прозорі панелі, розміщені на білій стіні, створюють враження оптичних ілюзій і гри кольорів.

Шукаєте матеріали для художніх робіт? Рекомендація фахівців AVERS — прозорий екструдований акрил ALTUGLAS EX CLEAR. Матеріал підходить для прямого друку і не вимагає складного догляду — достатньо час від часу протирати зображення мильним розчином. Мала вага дозволяє без проблем розміщувати на стіні відбитки великого розміру. Стійкість до навколишнього середовища — гарантія довговічності відбитків.

Для нанесення малюнка на оргскло використовується ультрафіолетовий друк. Детальніше про нього можна прочитати в нашому блозі тут і тут.