Вітрина з оргскла: показати товар лицем

25.06.2021
Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 2716
Вітрина з оргскла: показати товар лицем

Власники більшості роздрібних точок шукають спосіб представити товар максимально привабливо і презентабельно. Висока твердість і прозорість зробили скло одним із найпопулярніших матеріалів для вітрин. Однак з численних причин сучасний акриловий пластик поступово витісняє скло і стає пріоритетним вибором при проведенні ребрендингу і редизайну торгових приміщень.

Вітрини з оргскла: переваги

Якісний акрил від надійних виробників відрізняється гарними оптичними та фізичними властивостями, хімічною стабільністю і атмосферостійкістю. Це прекрасне рішення для виготовлення торгового і виставкового обладнання завдяки ряду переваг:

 • Прозорість. Акрилова вітрина є прозорою, як скло. Коефіцієнт світлопропускання акрилу (близько 92%) не поступається, а іноді і перевершує аналогічні показники скла і при цьому рівномірно розподіляється по всій площині. Ретельне полірування поверхні дозволяє отримати гладкий виріб.
 • Легкість. Акрил легше скла у 2,5 рази. При цьому його ударостійкість у 5 разів вище.
 • Міцність і довговічність. Акрил може витримувати значну вагу і не схильний до деформації, якщо не перевищувати рекомендовані виробником навантаження. Акрилова вітрина перевершує лак або забарвлену тверду деревину з точки зору терміну служби і фізичних впливів.
 • Безпроблемне виробництво. Придатність до механічної і лазерної обробки, а також до термоформування дає можливість отримати вироби найрізноманітніших форм.
 • Легке очищення. Оскільки вітрина з оргскла відносно гладка, її легко чистити. Пил можна протерти м'якою тканиною, невеликі забруднення — видалити мильним розчином.
 • Безпека. На відміну від скла, акрил не б'ється, тому може успішно використовуватися у людних місцях і навіть дитячих магазинах.

Різновиди акрилових вітрин

Ще одна важлива перевага матеріалу — універсальність. Вітрина може набувати унікальних форм відповідно до вимог клієнта. З її допомогою можна не тільки ефективно демонструвати товар, але і істотно поліпшити інтер'єр магазину. Серед усього розмаїття таких вітрин можна виділити кілька найбільш популярних різновидів:

 • Підставки різного розміру дають можливість підняти товар, або розмістити його на рівні очей користувача, щоб забезпечити максимальну видимість. Підставки з акрилу знаходять широке застосування — ювелірні вироби, парфумерія, кондитерські товари, електроніка.
 • Акрилові сходинки можуть стати частиною креативної вітрини або стелажа. Дуже добре підходять для одягу, аксесуарів, посуду, сувенірів та інших виробів.
 • Закриті вітрини — блоки, що замикаються, з внутрішніми полицями — дозволяють безпечно демонструвати дорогі та крихкі продукти.
 • Ґратчасті стелажі добре підходять для акуратної демонстрації листівок, книг, путівників, компакт-дисків тощо. Їх успішно використовують у невеликих торгових точках, наприклад, на заправних станціях.

Будь-яким вітринам і стойкам із акрилу можна надати як традиційної прямокутної форми, так і виготовити їх під конкретні товари: наприклад, створити спеціальні вітрини для окулярів, або ріжків морозива.

Грамотний вибір матеріалу

Щоб купити оптимальний матеріал для вітрини з оргскла, необхідно враховувати ряд важливих чинників. Вони вплинуть на вибір сорту і конкретної серії акрилу:

 • Зовнішній вигляд. Крім прозорих виробів досить актуальними будуть вітрини з кольорового акрилу (наприклад, для дитячих магазинів), дзеркального (щоб отримати цікаві оптичні ілюзії), світлорозсіювального (гарний варіант для вітрин з підсвічуванням). Завдяки величезному вибору методів кріплення — немає проблем комбінувати різні серії в одному проекті. У будь-якому випадку, якщо потрібна презентабельність, варто віддавати перевагу литому акрилу.
 • Розмір. Загальне правило — чим більше поверхня полки, тим товщим повинен бути лист матеріалу. Як правило, застосовується матеріал завтовшки 8 мм, хоча можуть використовуватися як тонші, так і товстіші листи.
 • Спосіб обробки. Якщо необхідне складне формування, гнуття або нанесення друку, оптимальним вибором стане екструдований акрил. Якщо передбачається велика кількість додаткових «опцій» (наприклад, замків, петель), то актуальніше використовувати міцний литий акрил.
 • Передбачуване навантаження. Якщо планується постійний контакт з руками, то акрил із матовою поверхнею дасть можливість уникнути надмірного забруднення і приховає невеликі подряпини. Вага демонстрованих виробів, безсумнівно, позначиться на виборі підходящої товщини листа.

Проводьте вітрини з оргскла на замовлення? Найширший асортимент литого і екструдованого акрилу завжди доступний на складі AVERS. Хочете отримати більше технічних рекомендацій? Звертайтеся до менеджерів — в чат або за телефонами.