Акрил для точок продажів

10.10.2021
Кейси Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 1954
Акрил для точок продажів

Сьогодні в нашій рубриці «Кейси» йтиметься не про один великий проект, а безліч маленьких. Наш постійний партнер із Дніпра, компанія «САРМА» спеціалізується на виготовленні найрізноманітніших виробів із акрилу.

Про проект

Компанія «САРМА» створила Інтернет-магазин Ria-shop, в якому представлений великий асортимент товарів для оформлення точок продажів — візитниці, вітрини та підставки для різної продукції, номерки, жетони, коробки для благодійності та багато іншого. Також тут можна замовити різні захисні екрани.

Матеріалом для виготовлення всіх виробів служить прозорий акрил завтовшки 3 мм. Також під замовлення можливе виробництво товарів із кольорового акрилу, наприклад, у корпоративних відтінках клієнта.

Саме акрил із усіх пластиків виглядає найбільш привабливо завдяки глянцевій поверхні, має необхідну міцність, довговічність і універсальність. Важлива перевага для цього сегмента — придатність до лазерного різання, яка відкриває великі виробничі можливості.

Акрил

Акрил — популярний термопласт у рекламній і торговій галузях. Великий асортимент кольорів і товщин, придатність до різання, лазерної обробки та термоформування дозволяють створювати вироби будь-якої складності для найрізноманітніших застосувань.

Зокрема, маючи в своєму розпорядженні відносно невеликий цех, оснащеним лазерним різаком, можна створювати великий асортимент усіляких POS-виробів.

Акрил не боїться вологи, перепадів температури, не жовтіє на сонці та тривалий час зберігає привабливість навіть при використанні зовні приміщень.

Результат

Вироби, пропоновані в Ria-shop, користуються незмінною популярністю у споживачів. За їх допомогою легко привернути увагу відвідувачів, ознайомити з новинками або актуальними пропозиціями, цікаво продемонструвати товар.

Коментар

Шевенков Віктор Олегович, ТОВ «Сарма»:

«Ми працюємо тільки з акрилом. Він піддається лазерній обробці, його можна різати на верстаті з ЧПУ, а потім застосовувати термогнуття — для нас це є дуже важливим. Вироби досить довговічні — наші клієнти задоволені!»

ТОВ «Сарма»

Компанія «Сарма» працює на ринку з 2008 року. Великий досвід роботи з акрилом та спеціалізоване обладнання дають можливість виготовляти привабливі вироби, які користуються попитом у різних торгових мереж.

https://ria-shop.com.ua

AVERS

Компанія AVERS пропонує українським користувачам акрил ALTUGLAS і POLYCRYL. На складі завжди присутній великий вибір листів у різних відтінках, фактурах і товщинах. Також у асортименті й інші листові пластики, матеріали для реклами, дизайну і будівництва.

Товари зі статті
Зелений вітражний 100.14000, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 805,89 ₴/м2
Сума: 11 181,17 ₴
Прозорий 100.10000, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 515,98 ₴/м2
Сума: 9 386,19 ₴
Прозорий, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 130,04 ₴/м2
Сума: 7 065,58 ₴
Синій 100.23000, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 399,46 ₴/м2
Сума: 8 750,12 ₴
Червоний вітражний 100.12000, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 399,46 ₴/м2
Сума: 8 750,12 ₴