Акрил для уникальных светильников

22.09.2021
Креатив Акрил (оргскло)
Час читання 5 хв
Прочитали: 1988
Акрил для унікальних світильників

Дизайнерська компанія Maretti з Нідерландів розробила унікальну серію світильників Oracle для домівок, готелів і ресторанів. Матеріалом для виготовлення люстр служить кристально прозорий акрил.

Спочатку Oracle створювався для готелю Van der Valk в Утрехті. Тут освітлені пластини утворюють ефектну завісу на сходах у вестибюлі. Згодом концепція була реалізована і у інших виробах, кожен із яких виготовляється за індивідуальним проектом.

Займаєтеся дизайном приміщень або виготовленням освітлювальних приладів? Придивіться до прозорого акрилу ALTUGLAS. Коефіцієнт світлопропускання акрилу не поступається склу та досягає 92%. Глянцева поверхня виглядає стильно і сучасно. Вага великогабаритного світильника буде практично в 2,5 рази меншою, аніж в аналогічної скляної люстри, що істотно спростить монтаж до стелі.

Реалізувати подібний проект можна за допомогою гравіювання акрилових елементів і верхнього, направленого вниз, підсвічування.

На відміну від скла акрил можна формувати, він придатний для механічного і лазерного різання і гравіювання. Коли потрібно отримати глянцевий край, акрил можна відполірувати полум'ям або на алмазному колі (для листів завтовшки від 5 мм).

При виборі акрилу рекомендуємо враховувати методи обробки. Литий акрил краще підійде для лазерного різання і механічного гравірування. Екструдований — для механічного різання і лазерного гравірування.

У AVERS можна не тільки замовити першокласний акрил, а й обробити його на промисловому обладнанні, отримавши готові деталі. Хочете подробиць? Звертайтеся до наших менеджерів за консультацією!

Товари зі статті
Прозорий 100.10000, 12 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
7 042,49 ₴/м2
Сума: 43 603,58 ₴