Акрил надихає

16.07.2019
Корисна інформація Акрил (оргскло)
Прочитали: 65
Акрил надихає

Сучасні полімери надихають на пошуки нестандартних рішень не тільки рекламістів. Вони знаходять і вельми цікаве застосування в сучасному мистецтві. Воно й не дивно. Наприклад, улюблений рекламістами акрил зручно обробляти, з нього можна виготовляти вироби складної форми і при цьому він дуже привабливо виглядає. У цьому можна особисто переконатися, відвідавши знакову подію «Ангели. Виставка», організовану у Львові арт-центром Павла Гудімова «Я Галерея» та Львівською Національною галереєю ім. Бориса Возницького. Саме прозорий акрил став основою для однієї з інсталяцій художниці Альбіни Ялози.

Про проект

«Ангели. Виставка» — результат трирічної роботи команди Павла Гудімова. Проект надає простір для діалогу між людьми різних культур, ідей, поглядів, дає можливість інтерпретувати, пізнавати, експериментувати, розширити власні межі і закликає поміркувати про образ янголів і значення символів у житті кожного.

Інсталяція Альбіни Ялози

В рамках тематичної виставки у художниці виникла ідея звернутися до мистецтва вітража, яке використовувалося в храмах ще з часів середньовіччя. Для такої інсталяції прозорий кольоровий акрил ALTUGLAS серії Transparent Colours підійшов якнайкраще. У комплексі зі спеціальним освітленням він забезпечив необхідний ефект і дав чудове відображення на стіни і стелю. Це безпечний матеріал, який на відміну від скла, не такий крихкий і не розбивається. При цьому скло можна вставляти лише в одну площину, а тут можна було створювати фігури в різних площинах, щоб вони могли трохи рухатися. Доповнив загальне враження чудовий музичний супровід.

Прозорий кольоровий акрил ALTUGLAS

Прекрасний матеріал для реклами, дизайну і різноманітних творчих проектів. У серії Transparent Colours представлене розмаїття кольорів, є можливість замовити листи у додаткових відтінках. Придатний для різних видів обробки, виготовлення складних виробів та відрізняється стійкістю до агресивних умов.

Результат

Інсталяція вийшла дуже легкою. Художниці вдалося передати ауру храмового простору в рамках сучасного музею, що, безсумнівно, приваблює відвідувачів. Альбіна Ялоза планує і надалі експериментувати з цим матеріалом.

Коментар

Альбіна Ялоза

«Акрил чудово підійшов для цього проекту і вирішив всі необхідні завдання. Хлопці-менеджери мені дуже допомогли з пошуком і підбором необхідних відтінків. Також окремо відзначу і чіткість роботи АВЕРС — все було вирізано точно і акуратно, за що окрема подяка».

АВЕРС

Компанія АВЕРС пропонує українському ринку великий вибір матеріалів для реклами, будівництва та творчості. З їх допомогою можна втілити найсміливіші дизайнерські ідеї. Звертайтеся в чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 784 1754