Altuglas Black & White для зарядних станцій

21.09.2021
Кейси Акрил (оргскло) Самоклеючі плівки
Час читання 20 хв
Прочитали: 2051
Altuglas Black & White для зарядних станцій

Наш партнер із Дніпра компанія E-line без перебільшення кожен день змінює світ, робить повітря чистішим, а рух автомобілів — екологічним. Компанія створює оригінальні зарядні станції для автомобілів і використовує при цьому акрил Altuglas Black & White.

Про проекти

Компанія E-line з 2013 року — піонер в галузі зарядок для електромобілів. Підприємство встановило перші станції в Україні, Білорусі та Казахстані.

Важлива особливість кожної станції — оригінальний дизайн. Фахівці компанії першими в світі стали ретельно підходити до оформлення кожної моделі, прагнучи вписати їх у міську інфраструктуру. Продукція E-line користується великим попитом у приватних замовників, автосалонів, комерційних установ по всьому світу.

Особливості

Корпус кожної станції, призначеної для використання в автосалонах або приватних будинках (з обмеженим потоком людей), виготовляється з нержавіючої сталі і акрилу Altuglas Night & Day. Саме ця серія акрилу добре підійшла і за стилем, і за технічними характеристиками. Глянцева чорна поверхня виглядає дуже сучасно вдень, без підсвічування.

При додатковому підсвічуванні ввечері матеріал стає яскраво-білим. При цьому акрил пропускає і м'яко розсіює світло тільки в одному напрямку, що дає можливість гарно підсвітити індикацію режиму заряду, яка статично світиться зеленим або синім кольором, або динамічно переливається, а також приховати все внутрішнє наповнення.

У більш бюджетних моделях як підкладка для підсвічування застосовується звичайний молочний акрил завтовшки 2 мм.

Для брендування або декорування зарядних станцій використовується друк сірим кольором по акрилу, а також піскоструминна обробка корпусів із нержавіючої сталі. Незамінним рішенням для такої роботи стала плівка Oramask 831, спеціально призначена для виготовлення трафаретів.

Акрил Altuglas Night & Day

Акрил Altuglas Night & Day — серія акрилу з незвичайними властивостями. Матеріал змінює колір із чорного на білий при підсвічуванні в темний час доби. Завдяки такій особливості, рекламісти активно його використовують для виготовлення яскравих вивісок, що привертають увагу і вдень, і вночі. Крім незвичайного візуального ефекту, акрил Altuglas Night & Day має усі характеристики, властиві для традиційного акрилу — міцність, придатність до лазерної та термообробки, стійкість до навколишнього середовища.

ORAMASK 831

ORAMASK 831 — плівка зеленого кольору з підвищеною щільністю. Вона призначена для піскоструминних робіт на різних матеріалах. Серед її переваг збільшена товщина і стійкість до активної експлуатації, знімний клей, що не залишає слідів.

Результат

Дизайн станцій E-line здобув популярність серед автомобілістів по всьому світу. Компанія не раз згадувалася в зарубіжних публікаціях, а її продукція стала невід'ємною частиною презентації нових автомобілів провідних світових брендів. Так, E-line — офіційний партнер щорічного Міжнародного ралі електромобілів під патронажем Принца Монако Альберта II.

Компанія активно співпрацює з Jaguar Land Rover, зокрема, демонстрація першого в Україні автомобіля Jaguar Land Rover відбувалася саме з зарядкою E-line. Після закінчення роад-шоу автомобіль і ультрасучасна зарядка встановлені у бориспільському аеропорту. Брендовані зарядки встановлюються в автосалонах і шоу-румах Volvo і Audi. Відкриття представництва Porsche у Казахстані також відбувалося з зарядками від E-line.

Коментар

Владислав, E-line:

«Ми співпрацюємо з багатьма європейськими брендами і наш високотехнологічний дизайн добре вписується в їх стиль. Акрил Altuglas Night & Day виглядає дуже ефектно, підходить для нашої ідеї та дуже приємно розсіює світло — як раз те, що нам потрібно!»

https://e-line.io/

https://www.facebook.com/eline.ua/

Про AVERS

AVERS — ексклюзивний представник Altuglas на території України. На складі завжди присутній широкий асортимент різних серій першокласного акрилу, виготовленого на заводі у Франції. Також у портфоліо компанії прекрасний вибір й інших матеріалів для реклами, архітектури, дизайну і промисловості.

Товари зі статті
Чорно-білий 126.28000, 3 мм ALTUGLAS NIGHT&DAY акрил листовий
лист
-
+
2 368,74 ₴/м2
Сума: 14 666,05 ₴