ALTUGLAS BLACK&WHITE для вивіски «Дія Центрів»

10.02.2022
Кейси Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 1690
ALTUGLAS BLACK&WHITE для вивіски «Дія Центрів»

При оформленні перед нашим постійним партнером із Чернігова компанією «ВАРГО ІН» стояло завдання оперативно виготовити кілька вивісок, які будуть ефектно виглядати і довго служити. Акрил ALTUGLAS BLACK&WHITE став оптимальним рішенням для такого завдання.

Про замовника

«Дія Центри» — мережа сучасних центрів із надання адміністративних послуг. Також тут можна отримати правову допомогу, доступ до місця самообслуговування, сплатити комунальні послуги та багато іншого.

Особливості проекту

Для створення кількох фасадних вивісок для «Дія Центрів» у Тернопільській області компанія «ВАРГО ІН» обрала ALTUGLAS BLACK&WHITE з ряду причин:

  • Вдень, коли відсутнє підсвічування, матеріал дуже стильно виглядає. Чорний відтінок є більш насиченим, ніж у аналогічного матеріалу інших виробників.
  • Вночі, з внутрішнім підсвічуванням, матеріал ефектно світиться і «перетворюється» на білий.
  • Акрил ALTUGLAS повністю відповідає суворим критеріям, які висунув замовник, — він міцний, довговічний, стійкий до зовнішньої експлуатації.
  • Постійна наявність на складі AVERS дозволила виконати замовлення у максимально оперативні терміни.
  • Із акрилом ALTUGLAS легко та приємно працювати. При виготовленні об'ємних вивісок «ВАРГО ІН» робить пази в основі (підфрезерування) і вклеює літери, таким чином, на лицьовій частині не видно бортів. Матеріал добре підходить для даної технології, і навіть тонкі деталі після вибирання не тендітні і не ламаються.

Акрил ALTUGLASBLACK&WHITE

Акрил ALTUGLAS BLACK&WHITE — матеріал, який стає дедалі популярнішим серед українських рекламістів. Матеріал має «суперздатність» змінювати колір з чорного на білий під впливом якісного та правильно підібраного підсвічування. При цьому його фізичні властивості не відрізняються від інших видів акрилу: він легко обробляється механічно, термічно та лазером, не боїться активної експлуатації та опадів.

Результат

Довжина готової вивіски — близько 4 м. Вона особливо привертає увагу завдяки контрасту: темний акрил є добре помітним на світлій салатовій будівлі, так само як у темну пору доби добре помітний напис білого кольору.

За оцінками підрядника, вивіска зберігатиме привабливість щонайменше 5 років.

Коментар

Інна, керівник «ВАРГО ІН»:

Ми часто застосовуємо акрил ALTUGLAS. Він якісно фрезерується, прогнозовано веде себе у обробці. BLACK&WHITE при цьому дуже гарно світиться, не боїться яскравого сонця та опадів. У інших виробників основа не така чорна і насичена, більш сіра і може світитися нерівномірно, з тінями. А тут жодних проблем немає!

Про РА «ВАРГО ІН»

«ВАРГО ІН» вже тривалий час працює на українському рекламному ринку: компанія була створена близько 9 років тому, при цьому ключовий персонал працює у галузі реклами понад 20 років. Компанія спеціалізується на виготовленні рекламних конструкцій, внутрішньому та зовнішньому оформленні торгових точок та в основному обслуговує великих мережевих клієнтів, таких як «Ельдорадо», «Велмарт», «Рено Україна», «ПУМБ», «Золоте століття»…. «Надавати клієнтам сервіс на високому рівні, оперативно реагувати на запити, якісно обслуговувати існуючі об'єкти» — важливі принципи діяльності компанії.

http://www.vargoin.com/

Про компанію AVERS

Компанія AVERS — ексклюзивний представник бренду ALTUGLAS в Україні. На складі завжди є великий вибір акрилу різних відтінків, фактур і товщин. У нашому Інтернет-магазині можна замовити матеріал за доступними цінами від виробника, а також його різання на деталі.

Товари зі статті
Чорно-білий 126.28000, 3 мм ALTUGLAS NIGHT&DAY акрил листовий
лист
-
+
2 304,86 ₴/м2
Сума: 14 270,54 ₴