ALTUGLAS METALLIC: вишуканий блиск для різноманітних застосувань

10.09.2021
Застосування матеріалів Акрил (оргскло)
Час читання 10 хв
Прочитали: 2059
ALTUGLAS METALLIC: вишуканий блиск для різноманітних застосувань

М'яке перлове мерехтіння і металеві вкраплення акрилу ALTUGLAS CN METALLIC у комплексі з традиційною для литого акрилу міцністю роблять цей матеріал прекрасним вибором для широкого спектра застосувань. Розглянемо докладніше, як використовувати акрил металік у рекламі та інших галузях.

Особливості серії ALTUGLAS METALLIC

ALTUGLAS Metallic & Iridescent — серія литого акрилу, що випускається провідним французьким виробником оргскла. За своєю природою — це чорний матеріал із безліччю металевих мікрочастинок, які забезпечують гру світла і візуальні ефекти після гравіювання. Важлива перевага в тому, що металеві частки не наносяться на поверхню, а застигають у масі акрилу, концентруючись ближче до поверхні однієї зі сторін.

Також у колекції представлені одношарові металізовані листи і листи з перловим оздобленням. Найбільш яскраво красива поверхня і перлові переливи ALTUGLAS Metallic проявляються при зовнішньому підсвічуванні та змінюються в залежності від кута огляду.

Товщина листа варіюється від 3 до 6 мм у стандартному розмірі 2030 x 3050 мм.

Варіанти застосування

ALTUGLAS Metallic може використовуватися як всередині, так і зовні приміщень. Матеріал не знебарвлюється під впливом УФ-променів завдяки спеціальному захисту, не боїться опадів та інших атмосферних чинників.

Найчастіше металізований акрил використовують для виготовлення демонстраційних стойок, виставкового або торговельного обладнання, дизайнерських меблів, декоративних виробів і сувенірів, нагородних виробів, предметів мистецтва.

Крім того, гравірування двошарового акрилу (після вибирання на золотому або срібному тлі видно напис чорними літерами) дозволяє застосовувати такий акрил у рекламі — створювати ефектні таблички та вивіски, оригінальні POS-матеріали.

Фізичні та хімічні властивості

ALTUGLAS Metallic не відрізняється за своїми властивостями від акрилу інших серій. Матеріал не боїться вологи, легко миється мильним розчином, може експлуатуватися при температурі від —40°С до +85°С. При цьому рекомендується не піддавати матеріал різким перепадам температури, понад 10°С.

Обробка

Металізований акрил можна різати, обробляти лазером, гнути на струні і термоформувати.

Для різання можна використовувати дискові, стрічкові і ножівкові пилки. При використанні лазера виходить ідеально рівний гладкий край, як після полірування.

Для свердління литого акрилу можуть використовуватися стандартні спіральні свердла для металу. При свердлінні листа акрилу завтовшки 5 мм потрібно застосувати охолодження.

Для нарізання внутрішньої різьби рекомендується використовувати мітчик, а для зовнішньої різьби підходить стандартна плашка.

Для з'єднання деталей із акрилу можна застосовувати:

  • дифузний акриловий клей на основі розчинника. Серед його переваг швидка початкова адгезія (близько 15 хвилин), гнучке стійке до зовнішнього застосування з'єднання, прозорий клейовий шов;
  • двокомпонентний полімерізований клей. Забезпечує максимальну міцність і прозорість з'єднання;
  • ціанакрилатний клей. Гарантує миттєву адгезію, жорстке з'єднання. Не допускається зовнішнє застосування, клейовий шов є непрозорим;
  • двосторонні клейкі стрічки. Швидка і зручна альтернатива традиційним адгезивам;
  • чистий розчинник.

Оскільки металізовані вкраплення осідають у матеріалі з одного боку, термоформування можливе тільки з неглибоким витягуванням (оскільки розтягування не рекомендуються). Акрил формується при температурі 160°С—190°С. Після формування необхідно провести відпал, щоб нейтралізувати внутрішню напругу. Відпал проводиться при температурі 75°С—85°С не менше 2 годин. Швидкість охолодження не повинна перевищувати 15°С на годину.

При вийманні з печі температура листів не повинна перевищувати 60°С. ALTUGLAS Metallic можна термоформувати повторно.

Для додання фігурної форми листи металізованого акрилу можна згинати на струні. Для листів завтовшки до 5 мм використовується одна струна. Для листів завтовшки 5-10 мм рекомендується дві струни і нагрівання акрилу з двох сторін. При цьому варто пам'ятати, що сильне розтягнення призведе до того, що в місці згину буде видна чорна серцевина, тому кут згину не повинен перевищувати 90°. Якщо йдеться про двошаровий металік, у місці згинання може з'явитися градієнт і зменшитися кількість металевих частинок.

Якщо передбачає дизайн, то на поверхню можна наносити УФ-друк або самоклейні плівки. Однак кращий і привабливіший варіант нанести рекламне зображення або повідомлення — використовувати гравіювання на двошаровому акрилі.

Таким чином, ALTUGLAS TM Metallic & Iridescent — гарний матеріал, які дозволяє реалізовувати незвичайні дизайнерські проекти, створювати оригінальне виставкове та торговельне обладнання. Оцінити його сяйво абсолютно неможливо по фотографіях. Хочете побачити зразки своїми очима? Звертайтеся до наших менеджерів в чат або за телефонами. А ще краще завітайте до офісу.

Товари зі статті
Золото металік у масі 129.06371, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
3 015,44 ₴/м2
Сума: 19 039,49 ₴
Sale
Металик PEARL в масі 129.06696, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
8 965,82 ₴/м2
1 348,99 ₴/м2
Сума: 8 517,52 ₴
Срібло металік у масі 129.06362, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
3 015,44 ₴/м2
Сума: 19 039,49 ₴