Altuglas: величезний асортимент, неймовірна якість

09.12.2019
Корисна інформація Акрил (оргскло)
Прочитали: 2564
Altuglas: величезний асортимент, неймовірна якість

27 листопада 2019 у м. Львів пройшов семінар, організований провідним світовим виробником акрилу - компанією Altuglas. Представники відомого бренду спільно із технічними фахівцями АВЕРС познайомили відвідувачів із широким асортиментом продукції Altuglas для різноманітних завдань та розповіли про останні новинки в галузі зовнішньої реклами та дизайну інтер’єрів.

Виробництво

Бренд Altuglas - частина міжнародного хімічного гіганту Arkema. Продукція Arkema поширюється у 55 країнах. Загальний штат корпорації налічує близько 20 тис. осіб й щороку він збільшується приблизно на 10%. Щорічний обіг коштів складає $10 млрд, із яких приблизно 3% витрачається на наукові дослідження та розробку нових продуктів.

Компанія має 140 заводів по всьому світу. Акрил для європейського ринку виробляють три заводи - в Данії, Франції та Італії. Таким чином, Altuglas - це найбільший виробник литого акрилу у Європі. Уся сировина також виробляється в рамках корпорації, що є важливим чинником надзвичайної якості готового продукту.

Продукція Altuglas відповідає міжнародним нормам, зокрема спеціальному стандарту ISO 7823-1, який унормовує технологію лиття акрилу. Також відповідну сертифікацію мають менеджмент та система контролю якості.

Стандартний асортимент

Найпопулярнішими різновидами акрилу серед рекламістів є прозорі, молочні та білі акрили. Саме на них припадає близько 80% від загальної кількості продажів. Altuglas пропонує стандартний прозорий акрил із коефіцієнтом світлопропускання 92%. В молочній серії представлені матеріали із пропусканням від 10% до 90%, в білій - від 10% до повністю непрозорих.

Також до уваги замовників пропонується широкий вибір товщин кожного різновиду - від 2 до 25 мм.

Доволі великим попитом користуються і різноманітні кольорові листи, особливо червоні, жовті та сині. В асортименті представлені кілька відтінків кожного кольору. Також є можливість замовити специфічний колір, що є дуже актуальним для великих корпоративних проектів, де важливо зберегти візуальну єдність.

LED-серія для яскравої реклами

На окрему увагу заслуговує спеціальна LED-серія, що значно краще взаємодіє із сучасним світлодіодним підсвічуванням. LED-акрил має більш холодний блакитний відтінок - натомість більшість акрилу, представлена на ринку має теплий жовтуватий тон.

Холодний відтінок покращує світлорозсіювання від світлодіодів. Окрім того, в масу матеріалу додані спеціальні речовини, які мінімізують засвічування кольорових точок, характерне для звичайного акрилу, підсвіченого LED.

Окрім білого LED-акрилу Altuglas випускає цікаву серію Mono Satin. Вона також адаптована до світлодіодного освітлення. Спеціальні добавки дозволили майже вдвічі збільшити коефіцієнт світлопропускання саме в тих діапазонах, якого кольору лист. Наприклад, зелений LED-акрил пропускає 7% світла (звичайний акрил - 3%), а в зеленому діапазоні цей показник становить 33% (проти 17% в звичайному акрилі).

Ще одна перевага серії Mono Satin полягає у тому, що такий акрил має глянцеву поверхню з одного боку та матову з іншого. Тож у замовників немає необхідності тримати на складі різні продукти й є можливість цікаво поєднувати матеріали із різною поверхнею в одному проекті: коефіцієнт світлопропускання не залежить від обраної сторони.

Таким чином LED-продукти дозволяють створювати яскраві вивіски із насиченими кольорами. Водночас можна скоротити кількість світлодіодів та заощадити на використанні електроенергії.

Altuglas Night & Day

Чудовий матеріал для креативних яскравих проектів - Altuglas Night & Day. Матеріал по-різному виглядає у денному освітленні та вночі із підсвічуванням. Найчастіше використовується чорно-біла або сіро-біла варіації. Однак можна замовити будь-які кольорові комбінації.

Altuglas Night & Day має дуже високу стійкість до складних погодних явищ і для кожного проекту виробник проводить додаткові тестування, щоб якнайточніше прописати гарантійний термін експлуатації, залежно від конкретних умов

Altuglas Fluo та Soft Fluo

Флуоресцентна серія акрилу Fluo дозволяє отримати надзвичайно яскраві кольори вдень та вночі. Altuglas Soft Fluo відрізняється м’яким тоном вдень. Вночі матеріал стає ще привабливішим - із гарним двоколірним ефектом по краю.

Акрилові блоки

Акрилові блоки - листи акрилу, товщиною 30-90 мм (крок 5 мм) - є гарною альтернативою для виготовлення об’ємних літер та підсвічених вивісок. Листи виготовлені за LED-адаптованою технологію, тому мають великий коефіцієнт світлопропускання.

Букви із таких блоків виглядають значно яскравіше, аніж виготовлені із тонкого акрилу та приклеєні до алюмінієвої підкладки. Використання цілісного акрилу дозволяє підсвітити конструкцію з усіх боків, включно із торцем. В асортименті представлено 7 кольорів.

Звісно, такі блоки потребують певних навичок у обробці, тому виробник пропонує взірці невеликого розміру, які дозволять налаштувати фрезерування.

Інтер’єрний дизайн

В асортименті Altuglas представлений також широкий вибір нішевих дизайнерських рішень, які зазвичай використовуються у приміщеннях.

Якщо раніше акрилові металіки були дорогими та недоступними, оскільки технологія передбачала металізацію в масі, сьогодні їх може дозволити значно більше компаній. Шар металізованих часток розміщується на поверхні до певної глибини. Цей факт потрібно враховувати під час формування. Водночас Altuglas Metallic & Iridescent напрочуд гарно підходять для гравірування, оскільки під металізованим шаром є чорна контрастна підкладка. В серії представлені як глянцеві, так і матові металіки різних кольорів.

Акрилові листи Altuglas Dual Satin мають дуже приємну на дотик шовковисту поверхню з обох боків. На ній не залишаються відбитки пальців та забруднення, тому такий матеріал чудово підходить для вітрин та виставкових конструкцій.

Під час виготовлення Altuglas Signature до рідкої маси сировини додають дуже тонку тканину (товщиною 0,5 мм), яка згодом застигає разом із матеріалом. В лінійці представлені 5 різновидів візерунків та є можливість замовити власний.

Таким чином в асортименті Altuglas представлені листи акрилу для різноманітних рекламних та дизайнерських застосувань, а також супутні матеріали: клеї, очищувачі, засоби для полірування. Тривалий час ексклюзивним дистриб’ютором Altuglas в Україні є компанія АВЕРС. Менеджери із радістю нададуть інформацію про різновиди акрилу та розкажуть про нюанси, пов’язані із обробкою. Звертайтеся у чат або за телефонами.

Товари зі статті
Зелений сатин 145.14053, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
2 021,02 ₴/м2
Сума: 12 513,15 ₴
Sale
Зелений сатин 145.24082, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
12 513,15 ₴/м2
1 919,97 ₴/м2
Сума: 11 887,49 ₴
Молочний сатин 145.27014, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 924,49 ₴/м2
Сума: 11 915,48 ₴
Молочний сатин 145.27014, 4 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
2 672,24 ₴/м2
Сума: 16 545,17 ₴
Молочний сатин 145.27014, 6 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
3 918,06 ₴/м2
Сума: 24 258,67 ₴
Прозорий сатин 145.10000, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 924,49 ₴/м2
Сума: 11 915,48 ₴
Прозорий сатин 145.10000, 4 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
2 545,26 ₴/м2
Сума: 15 758,98 ₴
Синій сатин 145.13040, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
2 021,02 ₴/м2
Сума: 12 513,15 ₴
Червоний сатин 145.12018, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
2 021,02 ₴/м2
Сума: 12 513,15 ₴
Чорний моно-сатин 121.48000, 3 мм ALTUGLAS акрил листовий
лист
-
+
1 882,02 ₴/м2
Сума: 11 652,53 ₴