Алюмінієві модулі для створення офісів та житла

31.10.2022
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 5 хв
Прочитали: 1068
Алюмінієві модулі для створення офісів та житла

У маленькому чеському містечку Визовіце Архітектурна студія Chybik + Kristof звела модульний дослідницький центр. А обʼєкт дослідження – збірні конструкції, алюмінієві модулі для швидкого будівництва та пошук нових, більш гнучких рішень. Дослідницький центр розташований поблизу офісу Koma Modular – компанії, що виготовляє модульні системи для будування обʼєктів різного масштабу: від виставкового майданчика до аеропорту, рішення для тимчасового та постійного будівництва. 

Безпосередньо сам дослідницький центр становить собою прототип адаптовної збірної будівлі, яка побудована всупереч стандартам. Центр розташований на трикутній ділянці та складається з трьох основних елементів – підлоги, кімнатних контейнерів та покрівельного блоку. Вони з'єднуються, створюючи кутасті форми, на відміну від типових прямолінійних форм, пов'язаних з модульною архітектурою.

Модульний дослідницький центр створений для розробки та вивчення нових невідомих методів модульного будівництва. «Модульна архітектура вимагає значної складності конструкції, що спонукало нас відмовитися від стандартної прямокутної конструкції для цього конкретного проєкту, – додали в студії. – У той час, як модульні конструкції зазвичай створюються шляхом розміщення прямокутних модулів поруч один з одним, ми реалізуємо нові просторові можливості шляхом створення вдосконаленої модульної системи».

На прикладі Центру можемо бачити, що присутні не лише прямокутні панелі, а й конусоподібні модулі та модулі неправильної форми, також бачимо перфоровані ділянки всередині приміщення, що теж не є типовим рішенням для класичних модульних систем. 

За словами Міхала Криштофа (головного архітектора), модулі можна легко переміщати, повторно використовувати чи переробляти. Основний матеріал для створення систем Koma Modular – алюміній. Альтернативою цьому матеріалу можуть бути алюмінієво-композитні панелі. 

Легка вага, простий монтаж, універсальність форми, підлаштування під окремий модуль – все це можливо завдяки конструкційним властивостям АКП. Сандвіч-структура з полімером всередині додатково допоможе зберегти тепло. Наша рекомендація – панелі з металізованою поверхнею ECOBOND

Товари зі статті
Срібло яскраве ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
1 030,25 ₴/м2
Сума: 7 855,66 ₴