Алюмінієві профілі для панелей ECOBOND

13.11.2020
Корисна інформація Застосування матеріалів Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 4386
Алюмінієві профілі для панелей ECOBOND

Алюмінієві композитні панелі ECOBOND - першокласний сучасний матеріал, який використовується для внутрішнього і зовнішнього оздоблення приміщень, створення рекламних конструкцій. Велике розмаїття фактур і кольорів, мала вага, придатність до механічної обробки і формування роблять його вельми популярним вибором серед дизайнерів. Ще одна важлива перевага - надзвичайно простий монтаж, завдяки чудовому вибору спеціальних профілів

Алюмінієві профілі для кріплення композитних панелей: переваги

Алюмінієві профілі ECOBOND виготовляються на сучасному обладнанні з антикорозійного сплаву AW 6060 або AW 6063. Це передбачає ряд вигод для кінцевого користувача:

  • чудова міцність унаслідок термообробки;
  • гарна корозійна стійкість;
  • порівняно низька вартість.

Профіль для стикування композитних панелей дає можливість зручно з'єднувати АКП у різних комбінаціях і швидко створювати вироби необхідної форми. Крім того, профілям можна надавати циліндричну форму за допомогою тривалкової машини або верстата, що розширює можливості конструювання складних форм, циліндричних колон та інших виробів з викривленою поверхнею.

За допомогою профілів композитні панелі можуть не тільки стикуватися між собою, але і з'єднуватися з металевою рамою, каркасом із дерев'яних брусів, з пластиковими деталями. Зубчасті зачеплення міцно утримують композит у профілі і водночас допускають рух панелі вздовж профілю при термодинамічній зміні розмірів.

Алюмінієві профілі за необхідності можуть бути пофарбовані у потрібний колір або обклеєні декоративними самоклейними плівками.

Алюмінієві профілі для композитних панелей: універсальні кріплення

ECOBOND пропонує широкий асортимент різноманітних профілів, який покриває будь-які потреби, пов'язані з монтажем АКП у зовнішній рекламі та облицюванні.

Серія профілів П-подібної форми починається з номера 43 і має додаткову цифру для позначення сумісної товщини панелі. Профілі 434 призначені для обкантування площин із композитної панелі товщиною 4 мм. Профілі 436 і 438 (з розміром отвору 6 і 8 мм) підходять для з'єднання зігнутих бортів двох панелей 3 або 4 мм. Також профілі 433, 434, 436, 438 придатні для обрамлення пластикових листів.

Н-подібні профілі 442 і 443 використовуються для стикування панелей, відповідно, 2 мм і 3 мм між собою. Ці профілі мають різну геометричну форму з двох сторін, що дає можливість вибору з 2-х видів лицьової частини профілю при з'єднанні панелей.

F-подібні профілі 453 і 454 призначені для кріплення композитних панелей до каркаса або стіни, наприклад, при облицюванні віконних і дверних прорізів, обрамлень ліфтових виходів і парапетів. Вони також можуть використовуватися для виготовлення коробів, наприклад, для світлових вивісок.

Кожен П-, Н-і F-подібний профіль для кріплення композитних панелей має V-подібний паз по всій довжині для зручності свердління отворів під заклепки або саморізи.

Кутовий алюмінієвий профіль для композитних панелей 463 зазвичай застосовують для стикування панелей під кутом. При вальцюванні профілю по колу, з його допомогою можна стикувати композитні панелі у формі циліндрів для тумб, столів або подіумів. Причому вальцювання може відбуватися одночасно зі вставленою композитної панеллю.

Рис.1. Різновиди алюмінієвих профілів для композитних панелей

Інтер'єрні профілі для композитних панелей

Також у асортименті є набір із 4 профілів, спеціально призначених для декоративного облицювання інтер'єру листовими матеріалами, товщиною 3 мм. У комплект профілів 473 входять стикувальний профіль Н-типу, профілі для обведення внутрішнього і зовнішнього кутів W-подібної форми і окантовувальний профіль для закритих закінчень облицювальних панелей. Із їхньою допомогою легко вкривати поверхні стін, колон, стель, перегородок будь-якого інтер'єру.

Використовуючи металеві конструкційні профілі (зварні або збірні) для каркаса і облицювальні панелі, що монтуються за допомогою профілів з двох сторін перегородок, з можливим заповненням звукоізоляційні плитами з пінопласту або мінеральної вати можна легко розділити приміщення на функціональні зони і робочі ділянки в офісі, торговому залі або виробничому приміщенні, оформити ділянку ресепшн у офісі або готелі, змінити дизайн вхідної групи, забезпечити тепловий бар'єр при вході у приміщення, облицювати поворотні або розсувні двері, зберігши загальний стиль облицювання інтер'єру.

У пази профілів вставляються пластикові або композитні панелей товщиною 3 мм, відрізані під розмір з точністю 2 ± 0,5 мм. Невеликий зазор, що залишається між краєм панелі і дном профільного паза, призначений для компенсації можливої ​​непрямокутності панелей і непаралельності встановлення алюмінієвих профілів на стіні. Крім того, невеликий допуск у мінус необхідний для терморозширення панелей ECOBOND, а максимальний допуск —2 мм призначений для пластикових панелей, у яких коефіцієнт термічного розширення становить 0,05-0,08 мм/(мм·° С). Це умовний зазор, що виходить із практики застосування панелей з максимальним розміром до 2-метрів і максимальним діапазоном можливих температур у приміщенні 20 ± 10°C.

 

Табл. Асортимент алюмінієвих профілів для АКП ECOBOND

Назва

Позначення

Довжина ламелі, м

Товщина панелі, мм

Призначення

Кришка

41

 

5,8

2-6

Універсальний профіль для монтажу композитних панелей і пластикових листів 2-6 мм

База

42

Т-подібний

48

 

Для бортів композитних панелей, що стикуються, за допомогою профілю 436 і 438

П-подібний

№433

3

Обрамлення краю композитної панелі

№434

4

№436

2 х 3, 6

Стикування 2-х бортів композитних панелей на кутах товщиною 3 мм і обрамлення пластикових листів 6 мм

№438

2 х 4, 8

Стикування 2-х бортів композитних панелей на кутах товщиною 4 мм і обрамлення пластикових листів 8 мм

Н-подібний

№442

2

Кріплення композитних панелей

№443

3

F-подібний

№453

№454

4

Кутовий

№463

3

Кріплення композитних панелей на кутах (внутрішніх і зовнішніх )

Н-подібний

№473/1

Кріплення облицювальних композитних панелей у інтер'єрі

Кутовий внутрішній

№473/2

Кутовий зовнішній

№473/3

Торцевий

№473/4

 

Застосування профілів

Профілі без анодування призначені в основному для інтер'єру, але підходять і для нетривалого використання на вулиці (до 3 років). Для подовження терміну служби їх можна додатково пофарбувати або замовити анодування. Це дасть можливість використовувати їх для облицювання зовнішніх стін фасадів композитними панелями без необхідності виготовлення касет.

Будівельники малих архітектурних форм гідно оцінили можливості облицювання і почали застосовувати композитні панелі у поєднанні з новою системою профілів при зведенні швидко монтованих ларьків, павільйонів, літніх кафе та інших будівель. Після виготовлення металоконструкцій, облицювання торгового кіоску панелями всередині і зовні приміщення з утепленням і виготовленням даху здійснюється практично за один день. Крім зовнішнього і внутрішнього облицювання профілі знаходять застосування і в інших галузях:

  • виставковому будівництві;
  • монтажі сцен із закулісними приміщеннями та декораціями;
  • виготовленні торгових конструкцій, стелажів, прилавків та інших торгових меблів

Рис. 2. Спосіб монтажу композитних панелей для облицювання стін за допомогою профілів.

Необхідні інструменти

При виготовленні лайт-боксів, пілонів, стойок та інших об'ємних конструкцій складання виробів може проводитися прямо на місці встановлення. Досить мати електролобзик із набором пилок для дерева і металу, дискову пилу або вертикальний фрезер, щоб вирізати профілі та панелі за розміром. Кріплення алюмінієвих профілів у цілісну об'ємну конструкцію проводиться за допомогою шурупів або заклепок.

Невеликі конструкції для інтер'єру збираються за допомогою вклеювання панелей у профілі. Клеї, які використовуються для цього: поліуретановий, ціаноакрилатний, «рідкі цвяхи» та клеї-герметики на основі модифікованого силану.

Також клеї герметики можуть використовуватися при формуванні настінного облицювання, де є неприйнятним видиме розташування металевих профілів. Досить прикріпити профілі до стін або до стойок із оцинкованих профілів для гіпсокартону та на плоскі ділянки профілів приклеїти композитні панелі. Клей-герметик на основі силану має досить гарну еластичність для компенсації терморозширення.

Щоб забезпечити потрібну товщину клею, застосовують скотч на спіненій основі. Смужки розміщуються невеликими шматочками на профілях, щоб тимчасово утримати панелі та  нанести потрібну товщину клею. Проміжки між шматками скотча на каркасних профілях або стойках заповнюються клеєм-герметиком. Потім приклеюється алюмінієва композитна панель, яка повинна при доданні тиску видавити шар клею-герметика, що лежить під нею. Цей клей-герметик може видавитися в невеликий зазор між панелями. Щоб його видалити з поверхні потрібно попередньо на край панелі наклеїти малярну захисну плівку. Після приклеювання панелі і видавлювання герметика на поверхню надлишок видаляється шпателем, а потім знімається наклеєна захисна плівка. Клей-герметик може фарбуватися під потрібний колір. Однак простіше використовувати прозорий клей-герметик і композитні панелі, у яких кромка підігнута всередину. Невеликий зазор між панелями залишиться з таким же кольором забарвлення, як основна площина облицювання, лише трохи темніше через тінь.

Таким чином, широкий асортимент профілів дозволяє з легкістю створювати найрізноманітніші вироби та конструкції з алюмінієвих композитних панелей ECOBOND. Звертайтеся до менеджерів AVERS у чат або за телефонами, щоб отримати розгорнуту консультацію про всі переваги, які пропонує бренд ECOBOND.

 

Товари зі статті
Sale
Профіль алюмінієвий анод П-подібний 3 мм ламель 5,8 м
шт
-
+
45,83 ₴/м
38,96 ₴/м
Сума: 225,97 ₴
Sale
Профіль алюмінієвий анод П-подібний 4 мм ламель 5,8 м
шт
-
+
62,31 ₴/м
52,96 ₴/м
Сума: 307,17 ₴
Sale
Профіль алюмінієвий анод П-подібний 6 мм ламель 5,8 м
шт
-
+
64,32 ₴/м
54,67 ₴/м
Сума: 317,09 ₴
Профіль алюмінієвий анод П-подібний 8 мм ламель 5,8 м
шт
-
+
Профіль алюмінієвий П-подібний 8 мм ламель 5,8 м
шт
-
+
44,62 ₴/м
Сума: 258,80 ₴
Sale
Профіль алюмінієвий анод Н-подібний 2 мм ламель 6 м
шт
-
+
106,53 ₴/м
104,40 ₴/м
Сума: 626,40 ₴
Профіль алюмінієвий анод Н-подібний 3 мм ламель 5,8 м
шт
-
+
Профіль алюмінієвий анод F-подібний 4 мм ламель 5,8 м
шт
-
+
Профіль алюмінієвий F-подібний 4 мм ламель 5,8 м
шт
-
+
77,99 ₴/м
Сума: 452,34 ₴
Профіль алюмінієвий анод кутовий 3 мм ламель 5,8 м
шт
-
+
102,91 ₴/м
Сума: 596,88 ₴
Sale
Профіль алюмінієвий анод торцевий закритий  3 мм ламель 5,8 м
шт
-
+
57,49 ₴/м
48,87 ₴/м
Сума: 283,45 ₴
Sale
Профіль алюмінієвий анод T-подібний грибок ламель 5,8 м
шт
-
+
40,20 ₴/м
34,17 ₴/м
Сума: 198,19 ₴