Алюмінієвий композит і малі архітектурні форми

23.09.2020
Корисна інформація Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2146
Алюмінієвий композит і малі архітектурні форми

У сучасних містах різноманітна архітектура — важлива частина міської естетики. Дизайн будинків, оздоблення стін, невеликі будови, ларьки, скульптурні композиції, інсталяції та навіть рекламні вивіски надають певний колорит будь-якій місцевості. Завдяки інноваційним матеріалам, таким як алюмінієві композитні панелі, як великі, так і дрібні архітектурні споруди виглядають чудово. Крім того, композит пропонує і ряд додаткових переваг.

Основні функції будівельних матеріалів для МАФів

Зовнішні стіни знаходяться в безпосередньому контакті з навколишнім середовищем і тривалий час піддаються впливу таких природних умов, як сонячне світло, вітер і дощ. Тому оздоблювальні матеріали повинні відрізнятися міцністю, протистояти складним чинникам, підвищувати довговічність і подовжувати термін служби.

Водночас не останню роль відіграє і зовнішній вигляд матеріалів. Їх колір, текстура, форма ліній — усе це впливає на загальну естетику. Різноманітні поверхні поглинають і відбивають різну кількість світла, тому стіни будуть справляти різні сенсорні ефекти.

Таким чином, матеріали, які використовуються для будівництва або оздоблення будівель водночас повинні робити їх привабливими і довговічними.

Принадність алюмінієвої композитної панелі

Щоразу, коли архітектор стикається з описом нового проекту, виникає проблема підбору найбільш придатних оздоблювальних матеріалів. На ринку представлений великий вибір, проте в багатьох випадках АКП є одним із пріоритетних варіантів.

Алюмінієвий композит може встановлюватися на будь-який тип будівлі і є дуже простим у встановленні на фасад. Крім того, його можна використовувати і для внутрішнього оздоблення, щоб витримати єдиний стиль.

АКП є настільки ефективними і економічними, що гарно замінюють важку сталь, яка використовується для виготовлення будівельних вивісок та рекламних щитів. Крім того, у порівнянні з іншими матеріалами, ці панелі краще герметизують будинок. Також, завдяки невеликій вазі, вони є простими в обслуговуванні і не збільшують статичне навантаження на конструкцію, роблячи при цьому загальний дизайн дуже презентабельним.

При грамотному використанні АКП не тільки милують око, але служать і додатковим шумо- і тепловим бар'єром для будівель. Серед інших переваг композиту:

  • неймовірна універсальність. Матеріал застосовується для оформлення фасадів як великих будівель, так і малих архітектурних форм, ларьків, кіосків, вхідних груп, виготовлення вивісок, рекламних конструкцій, навісів, альтанок, лавок, інформаційних стендів тощо;
  • дизайнерське розмаїття. В асортименті представлені панелі різних кольорів і фактур, зокрема з високим глянцем, імітацією природних матеріалів, дзеркальною поверхнею;
  • використання алюмінієвого композиту в оздобленні ларьків і кіосків — досить бюджетний спосіб досягти стильової одноманітності і вписати їх у міське середовище;
  • низькі експлуатаційні витрати. Матеріал не вимагає ніякого обслуговування. Досить протерти його чистою тканиною, щоб позбутися від пилу і бруду, що скупчилися на панелях;
  • придатність до механічної обробки дає можливість створювати не тільки плоскі облицювальні панелі, але і вироби складної форми з плавними вигинами і загнутими кутами.

Таким чином, використання алюмінієвого композитного матеріалу в оздобленні малих архітектурних форм може створити помітний дизайн, який буде виділятися на тлі навколишнього середовища. У компанії AVERS можна ознайомитися наживо з величезним асортиментом алюмінієвих панелей ECOBOND. Звертайтеся у чат або за телефонами, щоб отримати цікаву консультацію і технологічну допомогу.

Товари зі статті
Глянець коричневий RAL8017 ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
926,31 ₴/м2
Сума: 7 063,11 ₴
Чорний RAL9005 ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
886,21 ₴/м2
Сума: 6 757,35 ₴
Білий ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
886,21 ₴/м2
Сума: 6 757,35 ₴
Білий ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
886,21 ₴/м2
Сума: 8 108,82 ₴
Жовтий ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 088,72 ₴/м2
Сума: 8 301,49 ₴
Синій TNK ECOBOND композитна панель, 4 мм
лист
-
+
1 088,72 ₴/м2
Сума: 8 301,49 ₴
Темно-синій Peugeot RAL 5011 ECOBOND композитна панель, 3 мм
лист
-
+
886,21 ₴/м2
Сума: 6 757,35 ₴