Барвисті лавки

22.06.2021
Акрил (оргскло)
Час читання 5 хв
Прочитали: 1955
Барвисті лавки

В рамках Лондонського фестивалю архітектури відбувся конкурс вуличних меблів City Benches. Представлені лавки відповідають основній темі фестивалю — турбота — і запрошують до дискусії про те, як люди можуть краще підтримувати один одного і навколишнє середовище.

Фантастична серія інсталяцій від групи молодих архітекторів оживляє центральні райони Лондона і пропонує на огляд публіці нову архітектурну творчість.

Незвичайна конструкція лавок і барвисте оформлення стимулює особисте спілкування, спонукає надолужити згаяне за час пандемії, зберігаючи при цьому соціальну дистанцію, закликає більше уваги приділяти екології.

Архітектори прагнули нагадати про різні будівельні матеріали і архітектуру столиці, розповісти про інші культури, додати яскраві кольори і візерунки до міського ландшафту.

Бажаєте заволодіти увагою перехожих або виграти у міському конкурсі? Рекомендація AVERS — прозорий литий акрил ALTUGLAS CLEAR. Унікальні «крижані» меблі химерних форм прикрасять будь-яке середовище. Крім того, такий акрил служить прекрасним захистом для виробів із інших матеріалів. Він є дуже стійким, не б'ється і не ламається. При цьому чудово піддається механічній обробці і формуванню.

Кольорова лита самоклейна плівка для декору ORACAL 751 — прекрасний інструмент для барвистого оздоблення художніх інсталяцій. Матеріал прекрасно лягає на нерівні поверхні, а 116 відтінків у комплексі з високоточним плотерним різанням дозволять реалізувати найсміливіші дизайнерські задумки. При цьому плівка абсолютно не боїться високих навантажень, опадів, складних погодних умов.

Потрібно позначити автора проекту або нагадати про соціальну дистанцію? Ідеальний варіант — підлогові наклейки, видрукувані на плівці ORAJET 3641 і ламіновані ORAGUARD 255. Вони не слизькі, зберігають привабливість навіть при великому потоці людей, гарно тримаються на складних поверхнях.

Товари зі статті
Sale
Прозорий глянцевий Oracal 751С 000 автомобільна самоклеюча плівка
рулон
-
+
368,46 ₴/м2
320,56 ₴/м2
Сума: 16 028,00 ₴
Білий глянцевий Oracal 751С 010, автомобільна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Золотисто-жовтий глянцевий Oracal 751С 020, автомобільна самоклеюча плівка
рулон
-
+
New
Світло-блакитний глянцевий Oracal 751С 053, автомобільна самоклеюча плівка
рулон
-
+
Альфа-синій глянцевий Oracal 751С 588, автомобільна самоклеюча плівка
рулон
-
+