Бічні сумки із ПВХ-тканини на багажник велосипеда

05.11.2021
Застосування матеріалів Човнові матеріали
Час читання 10 хв
Прочитали: 1969
Бічні сумки із ПВХ-тканини на багажник велосипеда

Тентові тканини ПВХ — міцний сучасний матеріал, використання якого вийшло далеко за межі виготовлення тентових конструкцій. Бічні сумки на велосипед — один із таких прикладів.

Трохи подробиць

Незалежно від того, як використовується велосипед — для поїздок на роботу, у справах або тривалих подорожей, потрібен спосіб носити з собою все необхідне: від невеликого ремонтного комплекту до повноцінного похідного спорядження. Для коротких поїздок може підійти рюкзак, проте для великих відстаней варто віддати перевагу сумкам, які помістяться на велосипеді.

Вимоги до таких сумок:

  • Розмір та форма, що відповідає велосипеду. Деякі сумки можна регулювати за допомогою спеціальних ременів. Це дозволяє перевозити вантажі різних розмірів без того, щоб невикористана частина сумок теліпалася від вітру або не переміщалася під час руху на велосипеді. Також важливою є можливість надійного кріплення.
  • Простота доступу та зручне зберігання. Бічна сумка повинна мати відділення для предметів різного розміру, кишені для організації дрібниць, комфортні застібки (блискавки або клапани).
  • Водостійкість. Вміст має залишатися сухим навіть під час зливи.
  • Надійне кріплення. Якщо велосипед паркується у громадських місцях, господареві потрібно взяти спорядження із собою. Тому кріплення має зручно вдягатися та зніматися.
  • Міцний матеріал, що перешкоджає пошкодженням при потраплянні води, дорожнього пилу, щебеню.

Тентові тканини TENTEX: оптимальний вибір

Тентові тканини TENTEX — сучасний матеріал, який поєднує міцність та відносно малу вагу — важлива характеристика для переносних виробів. Наприклад, сумка об'ємом 15 л буде важити приблизно близько 500 г.

Переваги сумок із вінілових тканин TENTEX:

  • Водонепроникність. Матеріал не промокає, тому за вміст можна не турбуватися за будь-якої погоди.
  • УФ-стійкість, стійкість до спеки, холоду, перепадів температур. Сумка не потріскається на морозі, збереже характеристики та не втратить форму незалежно від погодних умов.
  • Дизайнерське розмаїття. В асортименті представлені тканини у різних відтінках. Яскраві кольори — додаткова перевага, що забезпечує видимість на дорозі. Тканини можна зшивати, зварювати та склеювати, що дає можливість створювати вироби різних форм та розмірів.
  • Можливість брендування за допомогою самоклейних плівок та друку.
  • Довговічність. Вироби із ПВХ-тканин TENTEX розраховані на тривалу експлуатацію в екстремальних режимах.

Таким чином, велосипедні сумки з TENTEX — чудова можливість розширити асортимент для тих компаній, які працюють з цим матеріалом в інших напрямках, та запропонувати клієнтам якісний продукт, актуальний у будь-яку пору року, та особливо актуальний у пандемію — коли пересування громадським транспортом рекомендується уникати.

Товари зі статті
Синій TENTEX тентова тканина 650 г/м2
рулон
-
+
172,43 ₴/м2
Сума: 21 553,75 ₴
Sale
Червоний TENTEX тентова тканина 650 г/м2
рулон
-
+
172,43 ₴/м2
153,46 ₴/м2
Сума: 19 182,50 ₴