ПВХ-«одяг» для ресторану

05.11.2021
Застосування матеріалів Матеріали для тентів
Час читання 5 хв
Прочитали: 1899
ПВХ-«одяг» для ресторану

Працюючи над дизайном інтер'єру ресторану "Brutal burrito" в Мадриді, студія іспанської архітектури BURR прагнула відтворити атмосферу вуличної торгівлі. ПВХ-тканини виявилися цікавою знахідкою для проекту.

Архітектори розглядали приміщення ресторану, розташованого в комерційній будівлі, як тіло, яке потрібно одягати. BURR залишив відкритими частини колишньої конструкції, такі як грубо оштукатурені поверхні та підлоги, щоб створити грубу естетику, та прикрасили ресторан системою яскраво-жовтих арочних перегородок, які розділяють дві обідні зони.

Перегородки виглядають як розбірна тимчасова конструкція. За задумом дизайнерів, саме таким чином найкраще передається спонтанна атмосфера вуличної їжі. Ще одна перевага такого рішення — можливість трансформувати приміщення для особливих заходів.

Якби ми обирали матеріал для такого незвичайного оздоблення інтер'єру, то не замислюючись віддали б перевагу тентовим тканинам TENTEX. Міцні та надійні, вони не бояться високих температур та вологи — типового ресторанного середовища. А ще вони яскраві та різноманітні. Їх можна зшивати, склеювати та зварювати, створюючи конструкції необхідних форм та розмірів.

Товари зі статті
Жовтий TENTEX тентова тканина 650 г/м2
рулон
-
+
172,43 ₴/м2
Сума: 21 553,75 ₴