Чорний та прозорий акрил POLYCRYL для виготовлення механізму подарункової квест-коробки

22.05.2023
Кейси Акрил (оргскло)
Прочитали: 528
Чорний та прозорий акрил POLYCRYL для виготовлення механізму подарункової квест-коробки

Чорний та прозорий акрил POLYCRYL для виготовлення механізму подарункової квест-коробки для чоловічих шкіряних аксесуарів. 

Компанія TORROSS – український бренд шкіряних чоловічих аксесуарів, заснований у 2019 році. На етапі створення компанії засновники розуміли, що ринок шкіряної галантереї в Україні представлений достатньо непогано як вітчизняними мануфактурами, так і імпортними виробниками, і треба знайти свій унікальний “ключик” до покупця. 

Продукт компанії складається з двох компонентів – подарункової квест-коробки та безпосередньо шкіряних аксесуарів (сумки, ремені, гаманці тощо). І тут коробка є дуже важливою частиною подарунка, бо створює емоційний WOW-ефект. 

Людина презентує чорний ящик, він зачинений, від нього немає ключа. Завдання – знайти алгоритм відкривання цієї коробки, що складається з кількох кроків. Всередині коробки знаходиться сам виріб, а пакування можна зробити персоналізованим – вигравіювати імʼя чи памʼятне побажання. Квест-коробка – є авторською розробкою компанії, унікальною ідеєю і її запатентовано в Україні.

Ззовні коробка деревʼяна, а от механізм всередині зроблено з акрилових елементів. Акрил має ідеальну поверхню у порівнянні із деревом, деталі мають чіткі рівні контури, не мають текстури і є достатньо щільними, щоб їх використовувати у механізмі. Для якісної роботи механізму потрібен саме такий матеріал. Для деталей використовується чорний литий акрил POLYCRYL 3 мм та прозорий екструдований акрил POLYCRYL 1,5 мм.

При створенні коробки засновники компанії мали на меті створити продукт, що буде викликати емоції. Разом з тим велике значення приділяється й безпосередньо шкіряним виробам: топові матеріали, кваліфіковані майстри та якість, що здатна конкурувати у своєму сегменті на західному ринку, зокрема в Польщі, яка стала першим стартовим майданчиком для європейського дебюту. 

TORROSS – це широкий асортимент шкіряних портмоне, сумок, рюкзаків та ременів, де кожен виріб презентується як унікальний й неповторний, а команда складається з молодих талановитих дизайнерів та досвідчених майстрів.  

Товари зі статті
Чорний 101.48000, 3 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
1 396,12 ₴/м2
Сума: 8 729,24 ₴
Hit
Прозорий, 1,5 мм POLYCRYL акрил листовий
лист
-
+
626,58 ₴/м2
Сума: 3 917,69 ₴