Чорно-білий фасад

09.11.2021
Креатив Алюмінієві композитні панелі
Час читання 5 хв
Прочитали: 1954
Чорно-білий фасад

У невеликому фламандському містечку Дейнзе ательє Vens Vanbelle звело новий офісний будинок для експертів із коучингу Heydays, який дуже виділяється в міському ландшафті завдяки незвичайній обшивці фасаду.

Будівля розташована на ділянці, передня частина якої виходить на жваву дорогу, а задня межує з річкою Лей та природним заповідником. Архітектори творчо переосмислили ділянку та спорудили квадратну будівлю, одягнену у чорно-білий картатий візерунок. Вона більше схожа на скульптуру, аніж на звичайний офіс і привертає увагу. «Об’єм нової будівлі також утворює буфер між жвавою вулицею та природою позаду», — пояснюють архітектори. Барвиста споруда стала яскравою пам'яткою міста.

У нас у асортименті є чорні та білі композитні панелі ECOBOND, які будуть ефектно виглядати у будь-якому проекті. Композит ECOBOND легко обробляти — різати, гнути, фрезерувати, вальцювати — для виготовлення касет найскладніших форм. При цьому матеріал дозволяє створити приємний мікроклімат у будівлі, підвищити енергоефективність. Вентильовані фасади, обшиті ECOBOND, тривалий час зберігають привабливість, незважаючи на УФ-промені, вологу та інші атмосферні впливи.

Товари зі статті
Hit
Білий ECOBOND OPTIMA композитна панель, 3 мм
лист
-
+
802,00 ₴/м2
Сума: 5 814,50 ₴