Чим склеювати пластик

11.02.2019
Корисна інформація Інструменти, клей, скотчі
Прочитали: 16304
Чим склеювати пластик

Питання, як склеїти пластик, оргскло або акрил, є актуальним для багатьох виробників відповідної продукції, рекламних агентств і компаній, що встановлюють рекламні конструкції. Відзначимо, що наведені нижче варіанти можуть активно застосовуватися і в побуті.

Різновиди пластику

Чем склеить пластик

Щоб підібрати оптимальний клей, необхідно розуміти, який саме пластик буде склеюватися. Зараз існує досить багато різновидів, наприклад:

 

Види клею

Від різновиду пластику залежить вибір клею. Для зовнішньої реклами застосовуються спеціальні клеї, які відрізняються від звичайних універсальних клеїв, і придатні склеювання певних різновидів пластика, акрилу та оргскла. Найкращим вибором стануть такі інноваційні продукти:

ALTUGLAS P10. Двокомпонентний клей, призначений для склеювання деталей з литого або екструдованого акрилу. Адгезив забезпечує міцне, надійне, візуально непомітне з'єднання: шов є абсолютно прозорим. Може також використовуватися для полістиролу, АБС, якщо попередньо проводився випал;

Polycryl SA-33. Однокомпонентний дифузний клей на акриловій основі. Придатний для скріплення пластику, акрилу, оргскла, а також САНу, полістиролу та інших матеріалів. Є дуже прозорим, стійким до кліматичних умов, зокрема УФ-випромінювання. Час застигання клею залежить від товщини шару. Забезпечує чудову адгезію і термостабільність.

Plasti-Ca. Придатний для склеювання оргскла, інших видів пластику, а також металу, гуми, шкірозамінника, скла і кераміки. Дуже швидко застигає. Є дуже міцним, стійким до різкої зміни температурного режиму, впливу вологи і будь-яких атмосферних опадів.

PLASTI-FIX - прекрасний варіант для склеювання оргскла, ударостійких різновидів пластику, пластиків загального призначення, АБС, ПЕТ, САН , ПВХ, полікарбонату та інших матеріалів, зокрема дерева та металу. Буває білим непрозорим, прозорим та  із збільшеним вмістом розчинника.

Виробники пропонують сьогодні велике розмаїття продукції. Склеювання пластику та оргскла не стане складним завданням, якщо правильно підібрати клей.

Товари зі статті
Клей акриловий двокомпонентний ALTUGLAS P10, 1000 мл
шт
-
+
2 743,11 ₴
Сума: 2 743,11 ₴