Стрічки HPX - надійне кріплення

28.01.2019
Новинки Інструменти, клей, скотчі
Прочитали: 2418
Стрічки HPX - надійне кріплення

Двосторонні клейкі стрічки - чудова альтернатива звичним металевим виробам і клеям. Компанія АВЕРС пропонує широкий асортимент високоякісних двосторонніх клейких стрічок бельгійського виробника HPX.

Продукція HPX є популярною в поліграфії, рекламній галузі та інших галузях промисловості. Вона дозволяє якісно і міцно скріпити різні матеріали, зберегти зовнішній вигляд виробу і не пошкодити основу, на яку встановлюється виріб. Робота зі стрічками HPX є швидкою і простою, не вимагає особливих навичок чи використання спеціальних інструментів.

Виробник пропонує двосторонні стрічки в стандартних ширинах від 4 мм до 19 мм, а також оперативне різання на нестандартну ширину.

Актуальною для українського ринку є серія універсальних двосторонніх стрічок на спіненій основі. Зокрема, бюджетне рішення HPX FM201GT може використовуватися в меблевій, рекламній і поліграфічній галузях промисловості для склеювання пластику, картону, металу, скла. Також ця серія підходить для зовнішнього застосування.

Двостороння стрічка з максимальною початковою адгезією HPX 21812 ULTRAFIX - ідеальний вибір для виготовлення рекламних дисплеїв, які потребують оперативного і якісного монтажу.

Стрічки HPX 21851 і HPX FM202GT мають підвищену щільність і стійкість до розриву і атмосферних явищ.

HPX 21551 - стрічка на спіненій основі товщиною 3 мм, завдяки чому вона прекрасно підходить для виробів, де необхідний рівномірний зазор між двома площинами. Часто застосовується для виготовлення кишень.

Двосторонні клейкі стрічки HSA 32112, HSA 32121 з акриловою основою необхідні там, де є жорсткі умови експлуатації і екстремальні навантаження. Оскільки вони не мають основи, то можуть застосовуватися на нерівних поверхнях. Активно використовуються в автомобільній промисловості та на СТО.

Акрилова стрічка HSA 32002 відрізняється високим ступенем адгезії і дозволяє замінити металеві кріплення і «рідкі цвяхи». Це чудове рішення для кріплення молдингів і декоративних накладок на автомобілі.

Також в асортименті HPX представлені двосторонні стрічки на плівковій основі. HPX 13202 UltraMount гарантує найвищу міцність кріплення і придатна для реалізації дуже складних завдань: наприклад, коли необхідно прикріпити жорсткі профілі на вигнуті поверхні. Придатні матеріали: дерево, картон, пластик, метал, скло.

Універсальна стрічка HPX 17400 - гарний варіант для поліграфії, приладобудування і виготовлення POP-дисплеїв. Вона прекрасно скріплює ламінований і металізований, а також спінений картон, тонкі пластики, папір, фанеру.

HPX 18209 - найдоступніша стрічка на нетканій основі. Активно застосовується в рекламній і пакувальної галузях, дозволяючи скріплювати папір, картон, тонкі пластикові плівки.

Стрічки на тканинній основі HPX 18151 і HPX 18300 дуже добре видаляються з поверхні вручну. Вони можуть використовуватися для внутрішніх робіт, зокрема монтажу килимових покриттів, виставкових стендів, а також монтажу заготовок на фрезерному, друкованому, формувальному обладнанні.

 

Стрічки-застібки DUO-GRIP 85010 і 85011 мають на поверхні спеціальні пластикові елементи, які утворюють дуже надійне кріплення «грибок-грибок». Вони дозволяють здійснювати монтаж панелей із різних матеріалів, включаючи дерево, метал, пластик і скло. Унікальна особливість даних стрічок - можливість багаторазового скріплення і роз'єднання (до 1000 циклів) без втрати утримувальної здатності.

Товари зі статті
New
Стрічка HPX малярна синя
шт
-
+
198,47 ₴
Сума: 198,47 ₴