Універсальна новинка

31.01.2019
Корисна інформація Інструменти, клей, скотчі
Прочитали: 3525
Універсальна новинка

Універсальний і багатофункціональний клей - мрія кожного виробника реклами. Серія клеїв Plasti-Fix - крок до реалізації мрії.

В арсеналі рекламної компанії зазвичай є набір різноманітних клеїв для різних матеріалів. Вони не цілком задовольняють вимоги, або є надто дорогими. Компанія АВЕРС ретельно вивчила пропозиції на українському та зарубіжному ринках з метою знайти універсальний продукт із широкою сферою застосування, гарною адгезією та доступною ціною. І із задоволенням представляє нову серію Plasti-Fix - професійні, однокомпонентні, дифузійні клеї на сольвентній основі. Вони призначені для склеювання твердих і спінених ПВХ-матеріалів, а також інших жорстких пластиків. Серія спеціально розроблена для українського ринку.

Переваги

Замовляючи для українського ринку цей клей, компанія АВЕРС врахувала побажання клієнтів і проблеми, які найчастіше виникають в їх роботі. Тепер користувачеві не потрібно сумніватися щодо матеріалів, міцного з’єднання, терміну експлуатації. Сьогодні це чи не єдиний клей, зданий задовольнити найвибагливіших замовників. Його плюси:

 

 

Універсальність.

     • Цей клей придатний для склеювання твердого та спіненого ПВХ, полістиролу загального призначення (GPPS) і ударостійкого (HIPS), АБС (акрілонітрін-бутадієн-стирол), ПЕТ (поліетилентерефталат), акрилу (оргскло), САН (стіролакрілонітріл) та інших пластиків. Обмежено може застосовуватися для полікарбонату, пластифікованого ПВХ і вінілових тканин. Також придатний для з'єднання деталей із дерева і металу, і що найголовніше - для з'єднання всіх перерахованих матеріалів між собою.

 

 

 

 

Мультифункціональність.

     • Окрім з'єднання матеріалів, клей також може використовуватися як електричний ізолятор, передавач вібрацій (звукових коливань), заповнювач щілин, герметик, вирівнювач шорсткуватих поверхонь, праймер для всмоктуючих і пористих матеріалів, протектор від корозії, гідрофобне покриття, захист від механічних пошкоджень і хімічних впливів тощо Затверділий клей має приблизно таку ж хімічну стійкість, як ПВХ, з якого виготовляють сучасні пластикові вікна.

 

 

 

 

Висока адгезія.

     • Випробування, проведені компанією АВЕРС, продемонстрували високу силу зчеплення клею з різними пластиками: ПВХ, акрилом, САНом, полістиролом GPPS і HIPS, ПЕТ і з деревом.

 

 

 

 

Гарантія якості.

     • Клей виробляється в Європі і поставляється на Україну виключно компанією АВЕРС. Це гарантує високу відповідальність за якість.

 

 

 

 

Термін придатності - 12 місяців.

 • Досить часто дата виготовлення наноситься лише на картонне пакування і дізнатися про неї неможливо. В серії Plasti-Fix відомості рельєфно вибиті на загнутій частині кожного тюбика.

plasti-fix

Маркування.

     • Різні сорти клею мають різне маркування. Написи зроблені великим кеглем і різним кольором. Також можна орієнтуватися на колір ковпачка: Plasti-Fix HV (високої в'язкості) - червоний ковпачок, Plasti-Fix LV (низької в'язкості ) - чорний і Plasti-Fix White (нормальної в'язкості) - білий ковпачок. Це важливо, коли потрібно терміново виїхати на об'єкт, і немає часу читати.

 

 

Коротка інструкція завжди під рукою.

     • Вся необхідна інформація щодо користування та запобіжні засоби на українській мові. Розібратися зможуть навіть ті, хто рідко стикається із склеюванням матеріалів.

 

 

Вага 200 г.

     • Кількість клею визначено не в об'ємних одиницях, а в вагових. Натомість багато компаній хитрує, вказуючи обсяг простору в тюбику, а не обсяг в мілілітрах, або вагу в грамах самого клею.

 

 

 

Підвищена стійкість до УФ-випромінювання.

     • Ця вимога висувається більшістю виробників зовнішньої реклами. В інших випадках немає гарантії, що під дією сонячних променів клей не втратить свої властивості, не стане крихким через кристалізацію або пухким через фотодеструкцію.

 

 

 

 

Консультаційна підтримка.

     • Якщо виникнуть питання щодо використання клею завжди можна отримати консультацію в технічному відділі компанії АВЕРС за телефонами, вказаними безпосередньо на тюбику. Крім того, додаткову інформацію можна знайти на сайті компанії.

 

 

 

 

Менша вартість, ніж у найближчих аналогів.

 • Доступна ціна й водночас чудові технічні характеристики й гарантована якість сподобаються усім споживачам.

Сфери застосування.

Ця серія клеїв чудово вписується в набір стандартних матеріалів у багатьох сферах:

 • в будівництві - для приклеювання куточків під час монтажу пластикової вагонки, склеювання деталей із ПВХ у віконних і дверних виробах (додаткових (присадних) профілів, рам, косяків, куточків, наличників і укосів, планок;
 • в сантехніці - для з'єднання і герметизації труб, ринв, стоків із ПВХ тощо;
 • у рекламному виробництві - для з'єднання деталей зі спіненого ПВХ, акрилу, АБС та інших під час виготовлення вивісок, дисплеїв, POP-виробів та іншої продукції.

Властивості Plasti-Fix

Клей PLASTI-FIX на основі сополімерів полівінілхлориду та суміші органічних розчинників швидко і надійно може з'єднати між собою пластичні матеріали. Цей клей є прозорим (окрім Plasti-Fix White білого кольору), тиксотропним (не стікає з вертикальної поверхні), стійким до погоди, вологи та не жовтіє під впливом сонячного УФ-випромінювання. Температурний діапазон стійкості від -30°C до +70°C

Plasti-Fix HV - прозорий в’язкий  клей, при затвердінні дає малу усадку. За рахунок розчинення шару пластичних матеріалів, з якими контактує, може заповнювати щілини деталей, що склеюються до 0,3 мм. Може застосовуватися для приклеювання деталей на вертикальних поверхнях.

Може стати в нагоді, коли потрібно згладити торці деяких твердих пластиків із грубим шліфуванням, а під рукою немає спеціальних інструментів: затверділа плівка клею залишається гладенькою, твердою, прозорою (трохи тьмяною).

У декоративних цілях краще застосовувати для кольорових пластиків. Варто бути обережними, застосовуючи сольвентні клеї для напружених пластиків. Наприклад, акрил, САН або полістирол після термоформування або гарячого гнуття на струні мають сильне напруження. Розчинник (сольвент) буде сприяти утворенню тріщин. Вироби необхідно попередньо відпалювати в печі, щоб прибрати напругу.

Plasti-Fix LV містить більшу кількість розчинника, тому не рекомендується накладати товстий шар клею на тонколистові матеріали, оскільки він може розчинити лист пластику наскрізь. Дає більшу усадку, ніж Plasti-Fix HV, тому не бажано робити товсті шви, наприклад, для заповнення щілин. Рекомендується для склеювання деталей із гладенькою поверхнею. Менша в'язкість дозволяє легко і швидко зробити тонкий шов, рівномірно розподілити його за допомогою поліетиленового або поліпропіленового шпателя. Тонкий шар на поверхні дозволяє склеювати деталі без залишків видавленого клею. Доданий до тюбику конусний дозатор відрізається відповідно до необхідного діаметру отвору, щоб дозволяє регулювати товщину клейового шару.

Plasti-Fix White - клей нормальної або середньої в'язкості, білого кольору. Призначений для склеювання спіненого ПВХ типу VEKAPLAN S і жорсткого ПВХ, пластикових профілів. Використовується у будівництві, виробництві та ремонті вікон. Стане в нагоді під час виготовлення рекламних та виставкових конструкцій, дисплеїв в місцях продажів. Шов клею після висихання залишається білим, не жовтіє, є стійким до вологи і УФ-випромінювання.

Застосування

Поверхні, що склеюються, попередньо очистити від бруду, жиру, вологи та інших забруднень за допомогою спеціального очищувача або спирту. Клей наноситься безпосередньо з тюбика на поверхню. Склеєні частини слід зафіксувати в бажаному положенні протягом резервного часу (60 с.), на 3-4 хвилини щільно притиснути. Досягнута функціональна міцність дозволяє переносити виріб, проводити додаткові операції, наприклад нанесення самоклейної плівки, але не можна навантажувати або зрушувати. Якщо застосовуються різні матеріали, радимо місця склеювання попередньо відшліфувати. Якщо скріплюються деталі в стик або по торцю, бажано витримати близько 40 с після нанесення клею перш, ніж з’єднувати. При цьому розчинник більш глибоко проникає в пластик, розчиняє його і при з'єднанні частин утворюється міцніший, майже суцільний шар матеріалу. Для швидкого нанесення на  великі поверхні можна використовувати поліпропіленовий або поліетиленовий шпатель. Клей у цьому випадку видавлюється невеликими порціями і розрівнюється по поверхні. Це забезпечить меншу витрату клею. Після приклеювання, деталі можна позиціонувати відносно одна одної протягом 3-4 хвилин.

Остаточне затвердіння наступає через 16 годин. Протягом тижня склеєні поверхні не можна піддавати дії надлишкового тепла/сонячного випромінювання (>25°С), інакше у прозорому шарі пластика можуть утворитися бульбашки. Зауважимо, що Plasti-Fix формує трохи тьмяний шар, тому не призначений для склеювання прозорих пластиків, якщо висуваються суворі вимоги до рівня прозорості. Під час використання зовні клей не жовтіє і зберігає міцність протягом декількох років.

Застосування для полікарбонату є дуже обмеженим, незважаючи на чудову адгезію. Розчинник викликає зміни в структурі матеріалу, тому полікарбонат через кілька тижнів втрачає свою міцність. Проведені компанією АВЕРС випробування на зрушення найчастіше призводили до розриву матеріалу по межі клею, водночас місце клейового з'єднання залишалося неушкодженим.

Використання для гнучких матеріалів на кшталт пластифікованого ПВХ, поліуретану, гуми також має обмеження, пов’язані із малою еластичністю (здатність оборотно розтягуватися).

Адгезія клею до шліфованого алюмінію або сталі є приблизно вдвічі меншою, ніж до перерахованих пластиків, тому використання можливе, але є обмеження: не можна піддавати склеєні частини значним навантаженням. Для з'єднання металів краще використовувати епоксидний, поліуретановий клей або клей типу «холодне зварювання».

Під час склеювання довгомірних деталей необхідно враховувати різницю у термічному розширенні різних матеріалів.

Відповідальність

Ответственность

Все клеї містять горючі компоненти, тому потрібно вжити заходи щодо пожежної безпеки. Оскільки до складу входять органічні розчинники, леткі компоненти яких подразнюють очі та органи дихання, застосовувати клеї рекомендується в добре провітрюваному приміщенні із примусовою вентиляцією або використовуючи респіратор. Слід уникати надмірного вдихання парів і контакту клею зі шкірою та очима. Тримайте подалі від дітей. Велику кількість виробів після склеювання рекомендується зберігати в провітрюваному приміщенні, оскільки газоподібні компоненти клею можуть виділятися протягом декількох днів після затвердіння.

Зберігання клею

Оригінальні тюбики с

лід зберігати в сухому місці при температурі від +5°С до + 25 °С. Термін зберігання 12 місяців.

Товари зі статті
Білий Printex Mesh 270 сітка для друку з підкладкою
рулон
-
+
78,20 ₴/м2
Сума: 8 211,00 ₴
Білий матовий Printex C 430 литий фронтліт банер для друку
рулон
-
+
Sale
Білий матовий Printex C 510 литий фронтліт банер для друку
рулон
-
+
86,22 ₴/м2
77,60 ₴/м2
Сума: 6 208,00 ₴