Oracal 352: гарна та стійка

31.01.2019
Новинки Самоклеючі плівки
Прочитали: 2342
Oracal 352: гарна та стійка

Oracal 352 - самоклейна поліестерова плівка зі сріблястою або золотистою поверхнею, в дзеркальному глянцевому і матовому виконанні.

Область застосування

Матеріал є дуже популярним в дизайні та рекламній галузі. Зокрема це чудове рішення для декорування скляних вітрин і вікон, реклами на транспорті та в місцях продажів. Особливо ефектно плівка виглядає, якщо наклеювати її на прозорі вироби, оскільки в цьому випадку вона значно яскравіше блищить.

Oracal 352 ідеально підходить для помірного застосування (2 роки для плівки без друку) зовні приміщень при температурі від -40 до +120°С. Стійкий до води клей гарантує прекрасну адгезію, незалежно від якості поверхні.

Спеціальне покриття дозволяє наносити зображення трафаретним друком.

Прекрасна стійкість

Міцність ПЕТ-плівки Oracal 352 істотно перевищує міцність ПВХ. Основа є стійкою до жирів, палива, мінеральних олив, аліфатичних розчинників, кислот, солей і лугів. Ще одна перевага - розмірна стійкість протягом тривалого часу.

Особливості нанесення

Перед початком роботи варто протестувати сумісність поверхні і плівки шляхом попереднього наклеювання невеликого зразка. Дана операція є особливо актуальною для пластикових поверхонь із низькою поверхневою енергією (поліетилен, поліпропілен). Потім необхідно очистити і знежирити місце нанесення. Температура для приклеювання має бути не менше +8°С. Перед монтажем на пофарбовану або лаковану поверхню слід дочекатися повного висихання покриття (не менше 24 годин). Також варто враховувати, що Oracal 352 відрізняється високим показником паро- та газонепроникності. Це ускладнює роботу із деякими пластиками. Скажімо, акрил або полікарбонат вбирають вологу, що може стати причиною утворення шару води, відшаровування плівки і появи плям.

Товари зі статті