Чудовий рекламний блиск

24.04.2019
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2114
Чудовий рекламний блиск

Яскрава і нестандартна реклама — важливий крок до успіху в будь-якому бізнесі. Маркетологи всього світу ламають голову над пошуком рішень, які дозволять рекламній продукції виглядати надзвичайно і не тиснутимуть на бюджет. Прекрасним вибором стануть плакати і наклейки, виконані з голографічної плівки Profiprint 20 20 HGM. Секретами і «фішками» цього матеріалу поділилася компанія Hardlakprint.

У чому краса

Profiprint 20 20 HGM — самоклейна ПВХ-плівка з глянцевою голографічного поверхнею. Простими словами, плівка виглядає дуже яскраво і переливається всіма кольорами веселки. Вироби з цього матеріалу є дуже помітними й незвичними, тому відразу ж привертають увагу аудиторії.

Види продукції

Плівка прекрасно підходить для друку та різання плотером, тому дає можливість виготовляти різноманітну рекламну продукцію. Комбінація глянцевої поверхні і матового УФ-друку забезпечує появу гарних переходів на зображенні.

Особливо популярними серед замовників як в Україні, так і за кордоном, є плакати, що миттєво привертають увагу. Також актуальними є і невеликі наклейки, які виконують роль сувенірів для покупців і відвідувачів. Крім того, з плівки плотером вирізати різноманітні елементи для аплікації.

Плівка в основному призначена для інтер'єрного застосування. Також можливо зовнішнє застосування, але короткострокове — лицьовий шар є чутливим до тривалого впливу УФ-променів.

Замовники

Помітна і гарна плівка є актуальною для реклами будь-якого бізнесу. Її успішно використовують в рекламі різні бренди одягу, а також люди різних творчих професій: дизайнери, художники, майстри тату. Крім того, є інтерес у спортивних клубів і трафаретних друкарень.

Про Profiprint 20 20 HGM

Каландрована мономерна голографічна плівка Profiprint 20 20 HGM призначена для створення унікальних дизайнерських рішень, які приваблюють погляд. Використання якісних матеріалів і однорідний поверхневий натяг гарантують прекрасну якість зображення з високою роздільною здатністю і точну передачу кольору.

Сфери застосування: короткострокова зовнішня реклама, оформлення виставкових стендів, дизайн інтер'єрів, виготовлення наклейок для упаковки, етикеток та інше.

Коментар

Володимир Олегович Белчук, Hardlakprint

«Це нестандартна плівка. А людям подобається отримувати щось нестандартне, не таке, як у всіх. Плакати і наклейки з цього матеріалу викликають захват у наших клієнтів. Стікери навіть виконують функцію сарафанного радіо. Хтось отримав таку наклейку, наклеїв, розмістив фото в соціальних мережах, хтось інший побачив, і теж звернув увагу. Ми в цьому переконалися на власному досвіді — до нас у тому числі приходять замовники, яких привабила голографічна реклама, побачена у когось».

Hardlakprint

Компанія Hardlakprint — відносно молоде підприємство з сучасним підходом. Його спеціалізація — креативна друкована продукція. Більшість замовників — творча публіка, якій подобаються цікаві рекламні рішення.

+380953971312

Про компанію АВЕРС

АВЕРС — пропонує на українському ринку великий вибір матеріалів для внутрішньої і зовнішньої реклами.

Потрібна консультація із підбору цікавого і економічно вигідного матеріалу для вашого проекту? Звертайтеся в чат або за телефонами:

Київ (044) 500 3025

Дніпро (056) 766 0649

Житомир (041) 244 5033

Запоріжжя (061) 221 0921

Львів (032) 244 4471

Одеса (048) 234 2549

Харків (057) 784 1754