Декорування стін і офісних перегородок за допомогою ударостійкого акрилу

19.07.2019
Корисна інформація Акрил (оргскло)
Прочитали: 182
Декорування стін і офісних перегородок за допомогою ударостійкого акрилу

Чудові властивості, розмаїття кольорів, товщин, візерунків і незліченні варіанти оформлення поверхні роблять акрил ідеальним матеріалом для архітектурних застосувань і дизайну приміщень. Подібні до скла прозорість і блиск, але вдвічі менша вага і в десятки разів краща ударостійкість — ідеальний компонент для світлових люків, вікон, дверей, перегородок в офісі і реалізації різних дизайнерських ідей. На додаток, конструкції з акрилу є стійкими до ультрафіолету і погодних умов.

Все, що потрібно знати про акрил

Акрил — це термопластичний полімер. Матеріал вважається одним із найбільш прозорих пластиків на ринку і прекрасною ударостійкою альтернативою склу. У сучасному світі акрил знайшов безліч різних застосувань — виробництво лінз, фарб, медичних приладів, ЖК-екранів. Незамінний він і в сфері декоративного оформлення інтер'єрів. Це чудове рішення для виготовлення меблів, стінових панелей, перегородок для зонування офісу, прозорих міжкімнатних розсувних перегородок.

Перегородки з оргскла: переваги

Отже, акрил — неймовірно корисний пластик там, де потрібна висока прозорість і посилена, в порівнянні зі звичайним склом, ударостійкість. Таким чином, це ідеальне рішення для зонування простору і декорування офісних і житлових приміщень. Розглянемо інші переваги акрилових перегородок для зонування кімнати:

  1. Акрил є дуже стійким до подряпин порівняно з іншими прозорими пластиками.
  2. Це економічний замінник полікарбонату.
  3. Матеріал придатний для лазерного різання, тому з нього можна виготовляти найтонші ажурні вироби і реалізовувати найсміливіші дизайнерські ідеї. Немає необхідності обмежуватися перегородками стандартної форми.
  4. Акрил не виділяє шкідливих речовин в атмосферу і є екологічним.
  5. На ринку представлено безліч видів акрилових листів, що відкриває величезний простір для творчості

Акрилові панелі для оформлення стін

Якщо акрилові перегородки — більш-менш стандартне застосування акрилу, то для оформлення стін цей матеріал використовується відносно недавно. У цьому випадку на перший план виходять такі переваги матеріалу як:

  • невелика вага;
  • велике розмаїття видів і кольорів поверхні (матові, глянцеві, дзеркальні);
  • придатність до різних видів обробки і друку;
  • легке очищення;
  • стійкість до стирання, УФ, вологи

Отже, ударостійкий акрил пропонує безліч можливостей для оформлення сучасних офісів або житлових приміщень. Його можна використовувати як для декорування стін, так і зонування простору за допомогою різних перегородок. Завдяки їх прозорості, в приміщенні буде завжди світло, а ударостійкість — це гарантія безпеки і довговічності. Різноманітний асортимент дозволить втілити у життя найсміливіші дизайнерські ідеї.