Використання тканини Printex Frontlit для виготовлення банерних стендів

18.07.2019
Корисна інформація Самоклеючі плівки
Прочитали: 2008
Використання тканини Printex Frontlit для виготовлення банерних стендів

Портативні рекламні банери з цифровим широкоформатним друком є стратегічно важливими для грамотного просування. Ці незамінні рекламні пристосування приваблюють відвідувачів виставки до вашого стенду і дозволяють виділитися серед інших учасників семінару або виставки. До того ж креативний дизайн стимулює гостей робити фото на тлі вашого полотна і розміщувати їх в соціальних мережах, що служить додатковою рекламою.

Про що йдеться

Банерний стенд — це невелика рекламна конструкція, що складається з безпосередньо банера з рекламним зображенням і підставки. Форма і матеріал, з якого виготовлена ​​підставка, в основному і визначають тип рішення: Найбільш поширені:

  • L-подібний;
  • X-подібний;
  • Roll-Up (з можливістю втягнути банер);
  • тристоронній банер.

 Найчастіше вони використовуються всередині приміщення: в магазинах, на виставках, семінарах або інших подібних заходах. Хоча характеристики банерної тканині роблять можливим і зовнішнє застосування.

Переваги банерних стендів

Дана рекламна конструкція представляє інтерес з багатьох причин:
  • легкий монтаж. Щоб зібрати банерний стенд, потрібно дуже мало часу і зусиль;
  • портативність. Їх можна встановлювати в будь-якому місці, де це необхідно, зручно і легко транспортувати і зберігати;
  • універсальність. Припустимо, сьогодні ви просуваєте новий товар в магазині, а завтра — необхідно їхати на виставку. Один і той же продукт цілком підходить для вирішення різних завдань;
  • відносна бюджетність. Реклама на тканині досить доступна за ціною. Пошук друкарні також не викликатиме складнощів.

Матеріал для виготовлення банерів

Основа банерного стенду — банерна вінілова тканина. Вона повинна привабливо виглядати, гарантувати чудову якість друку, бути зносостійкою. Можливість використовувати не тільки всередині, а й зовні приміщень — додатковий бонус, який дозволить заощадити на рекламних витратах.

Printex Frontlit: ідеальні матеріали для банера

Printex Frontlit — це прекрасний вибір за багатьма показниками. Міцний і еластичний матеріал для друку, який довго не зношується, не жовтіє і сумісний з різними видами чорнил.

Гладенька матова поверхня гарантує привабливий зовнішній вигляд реклами, як внутрішньої, так і зовнішньої (до двох років). Оптимальний підбір щільності плетіння армуючих ниток і товщини зовнішнього шару ПВХ дозволяє при оптимальній міцності уникати ефекту «вафельних рушників» і розповзання ниток.

В асортименті представлені білі литі і ламіновані тканини.

Отже, банерні стенди — чудовий вибір для реклами в місцях продажів, на виставках і різних заходах. Вони компактні, виглядають презентабельно і недорого коштують. Однак, щоб досягти бажаного результату (залучити відвідувачів, справити хороше враження) важливо використовувати тільки якісні матеріали.

Завдяки прекрасним властивостям, Printex Frontlit дозволить успішно вирішити рекламні завдання і довго прослужить, зберігаючи зовнішню привабливість, навіть в складних умовах експлуатації

Товари зі статті
Білий матовий Printex C 430 литий фронтліт банер для друку
рулон
-
+
Sale
Білий матовий Printex C 510 литий фронтліт банер для друку
рулон
-
+
86,22 ₴/м2
77,60 ₴/м2
Сума: 6 208,00 ₴