Двосторонні скотчі HPX у автомобілебудуванні

10.12.2019
Корисна інформація Акрил (оргскло) Інструменти, клей, скотчі
Прочитали: 1976
Двосторонні скотчі HPX у автомобілебудуванні

Тривалий час в автомобільній галузі використовувалися металеві кріплення для внутрішніх і зовнішніх елементів автомобіля. Однак вони мали ряд недоліків, в тому числі ймовірність появи іржі з плином часу. Двосторонній скотч став чудовою альтернативою, завдяки водо- і повітронепроникним властивостям, відсутності ризику появи іржі, стійкості до вібрації і складних умов навколишнього середовища.

Акрилові стрічки: чудова адгезія

Із усього розмаїття двосторонніх скотчів у автомобільній промисловості найчастіше застосовуються акрилові стрічки з адгезивом на водній або сольвентній основі. Акрилові клеї є природно липкими, тому вони вимагають менше добавок в процесі виробництва, в порівнянні з іншими різновидами клеїв.

Акрилові стрічки забезпечують хороший баланс адгезії і є стійкими до термічного і УФ-руйнування. Можуть використовуватися на багатьох поверхнях і працюють в набагато ширшому температурному діапазоні. Переваги акрилових скотчів:

 • чудова довговічність, у тому числі на полярних поверхнях (наприклад, метал, скло і полікарбонати);
 • стійкість до екстремальних температур, ультрафіолету, хімічних речовин і окислення;
 • стійкий до старіння стабільний колір (залишається прозорим, а не жовтим);
 • екологічність.

Застосування акрилових стрічок

Сьогодні акрилові стрічки у автомобільній галузі стали прекрасним рішенням для приклеювання:

 • емблем;
 • накладок;
 • антен;
 • внутрішнього оздоблення;
 • бічних дзеркал;
 • бамперів;
 • різноманітних датчиків (наприклад, паркувальних).
 • а також склеювання фар, герметизації і вентиляції, створення розпірок і заповнення щілин.

Також поширені застосування включають тимчасовий захист пофарбованих та інших вразливих поверхонь із використанням маскувальних стрічок, які витримують вплив тепла, хімікатів і вологи. Тимчасові захисні плівки, що видаляються без залишку, дають можливість захистити авто під час виробництва і транспортування.

Двосторонні скотчі HPX: європейська надійність

Бельгійський виробник двосторонніх скотчів, компанія HPX, пропонує найрізноманітніший асортимент першокласної продукції. Стрічки HPX із успіхом використовуються у багатьох галузях, завдяки своїй надійності і якості. Найбільш актуальними для українських автомобілістів стануть акрилові стрічки HPX 32041 і 32002.

HPX HSA 32041 чорного кольору здатна витримати навіть екстремальні навантаження. Її можна застосовувати для приклеювання різних предметів до грубих, пофарбованих або ґрунтованих поверхонь, поверхонь з високою або середньою поверхневою енергією. За її допомогою можна кріпити молдинги та різні накладки на кузов автомобіля. Крім того, вона гарно підходить для монтажу облицювальних панелей і рекламних вивісок, створення різноманітних рекламних конструкцій.

HPX HSA 32002 також не боїться природних катаклізмів на кшталт високої температури, холоду або вологи. Вона придатна для кузовного ремонту, обшивки автомобілів і трейлерів, а також може замінити рідкі цвяхи і металеві кріплення під час виготовлення рекламних конструкцій.

У компанії АВЕРС пропонується різноманітний асортимент двосторонніх скотчів HPX різного призначення. Менеджери завжди допоможуть підібрати оптимальний продукт. Звертайтеся в чат або за телефонами.

Товари зі статті
Сірий НРХ 32002 скотч акриловий двосторонній
шт
-
+
1 156,32 ₴
Сума: 1 156,32 ₴
New
Чорний НРХ 32041 скотч акриловий двосторонній
шт
-
+
1 443,64 ₴
Сума: 1 443,64 ₴