Дзеркальне мистецтво

03.11.2020
Кейси Алюмінієві композитні панелі
Прочитали: 2059
Дзеркальне мистецтво

Ірландський художник Джон Джеррард створив для Міжнародного фестивалю мистецтв 2020 у Голвеї (Ірландія) вражаючий Дзеркальний павільйон. Три сторони неймовірно гарної споруди вкриті дзеркальним матеріалом з високим коефіцієнтом світлоповертання , а четверта — це світлодіодний екран із високою роздільною здатністю.

У поверхнях відбивається приголомшливий ландшафт місцевості, а на екрані демонструються художні роботи «Кукурудза» та «Робота з листям». Віртуальні фігури постійно змінюються, реагуючи на час, сонячний цикл, зміни температури і пори року.

Джон Джеррард створив безперервну нескінченну хореографію для персонажів в основі якої рухи реальних танцюристів.

Новаторський дзеркальний павільйон Джона Джеррарда безстрашно розсуває кордони цифрового мистецтва акуратно вплітаючи його у навколишній простір.

Підбираєте ідеальний матеріал із властивостями дзеркала для рекламних і художніх проектів? Зверніть увагу на алюмінієві композитні панелі ECOBOND MIRROR. Це прекрасний сучасний матеріал із високоглянцевою дзеркальною поверхнею. Посилена площинність дає рівне відбиття. Композит ECOBOND MIRROR є дуже міцним: не розтріскується і не розбивається. Він прекрасно підходить для виготовлення різноманітних рекламних виробів, вивісок і елементів декору, мало важить і легко встановлюється, не вимагає складного догляду.