Дзеркальний вхід

22.04.2021
Новинки
Прочитали: 2025
Дзеркальний вхід

Французька архітектурна компанія спроектувала будівлю Інституту нейробіології для дослідницького комплексу CEA Paris-Saclay. Візитною карткою гарної споруди став дзеркальний виступ, що прикрашає вхід у вестибюль.

CEA Paris-Saclay — один із найважливіших науково-дослідних центрів Європи, відомий також як «Силіконова долина Франції». Нова чотириповерхова будівля забезпечує оптимальні умови для проживання, досліджень і роботи 350 вчених, 40 студентів і лабораторних тварин.

Для архітекторів було важливо, щоб корпус вписався у навколишній ландшафт кампусу. Цікавим рішенням став дах під'їзду, нижня сторона якого виконана із дзеркального матеріалу. Вона відображає навколишнє середовище в спотвореному вигляді, залежно від кута зору і денного світла виглядає по-різному. Мінливе сприйняття супроводжує шлях до входу в інститут — таким чином дизайнери підкреслюють галузь інтересів вчених, які вивчають сприйняття.

Бажаєте використовувати дзеркальні матеріали у зовнішньому оздобленні? Рекомендація AVERS — алюмінієвий композит ECOBOND DECO Mirror. Панелі мало важать, не бояться різних погодних умов. Дзеркальна поверхня не б'ється і не розтріскується, тому є безпечною для застосування в громадських місцях.

У проектах, пов'язаних із навчальними або науковими установами, при виготовленні меблів, варто звернути увагу на легкий та міцний інтегрально спінений ПВХ KOMACEL. Стільниці з такого ПВХ чудово виглядають. Екологічний матеріал поглинає звуки і вібрації, не боїться вологи, корозії, хімікатів, атмосферних впливів.